Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek elfogadható, ha...

Szerintetek elfogadható, ha egy sok éve tartó, szeretetteljes kapcsolatban kiderül, hogy a férj nemzőképtelen, akkor a házaspár közös megegyezéssel kiválasszon valakit, akit a feleség elcsábít és pusztán spermadonorként használ?

Figyelt kérdés
természetesen a születendő gyermekről senki nem tudja,hogy kakukktojás,a családtagok sem. a valódi spermadonoros beültetés drága,fájdalmas,és bizonytalan mind az eredmémyét,mind a biológiai apa személyét,jellemét,külsejét,intelligenciáját illetően,hiszen donornak főként pénztelen egyetemisták mennek,és nincs komoly megelőző vizsgálat. a végeredmény pedig a férj szempontjából ugyanaz-a gyermek biológiai apja semmiképp sem lehet.
2010. febr. 11. 11:08
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
Én először próbálkoznék saját gyerekkel, mert olyan, h teljesen nemzőképtelen, nem sok van. 1-2 spermiumot mindenkinél tudnak nyerni (kivéve ha nincs here). Persze ha ez a helyzet, akkor semmi kifogásom ellene. Mondjuk én úgy hallottam, h ezt a pár megbeszélte egy jó barátjával és az ő segítségét kérték. Magyarul: tisztességesebb, ha a pasi tud róla..
2010. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
79%

Ha tényleg közös megegyezés akkor elfgadható

A férjed ötelete?

2010. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
71%
szerintem ez undorító. ha én szeretetteljes kapcsolatban élnék, akkor lemondanék a gyerekről vagy örökbefogadnék. Mert akkor úgy legalább a gyerek egyikőnk biológiai gyereke sem. És mit mondasz majd a gyereknek? Én ezt elképzelhetetlennek tartom.
2010. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
76%

Mi történik,ha a biológiai apa később igényekkel lép fel ? Vagy ha egymásba szeretnek?

Ha valóban szeretik egymást,akkor nem ragaszkodnak minednáron gyerekhez.Max fogadnak örökbe egyet.

2010. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Az elképzelés nem butaság,hiszen sok férfi neveli szépen még a feleség előző házasságból született gyermekét is,de

Sok a buktatója:

Mi lesz a kiválasztottal,ha gömbölyödni látja a pocakot?

Mi van ha szerelem szövődik a nemzés körül?

Mi van ha részt akar venni a gyerek életében?

Mi van ha az anya a szülés után mégis furának érzi,hogy más az apa?

Mi van ha az apa kezdi el furán érezni magát a nemzéstő,és a gyerektől is?

Az érzelmek változnak,nem lehtünk biztosak abban,hogy mindíg egyetértés lesz a felek között.

2010. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
87%

Ez baromság!!!!!

6 lombikkal és egy örökbefogadással a hátam mögött gondolom így! Szívesen vitázom olyanokkal, akik hasonló cipőben járnak.

Ja, nálunk is apánál volt zűr, de ezt mi közös problémának tekintjük.

2010. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
91%

Sok benne a rizikó. Ha elcsábítok valakit, akkor nyilván nem kérdezek tőle olyanokat, hogy vannak-e pl. örökletes betegségei a családban. Pl. lehet, hogy a családjában visszamenőleg szinte mindenki szívbeteg vagy más hasonló. Vagy akárhogy is titkolják a dolgot, de valahogy a hapsi mégis megtudja, hogy van egy gyereke, és aztán bekavar.

Szóval én nem tenném.

2010. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

igen,pont ugyanezek a kérdések foglalkoztatnak minket is. az örökbefogadási procedúrát végigcsináltuk,két-három év múlva kapunk is egy kisbabát,ha minden jól megy...de már nem vagyunk fiatalok,szeretnénk együtt átélni,milyen egy közösen viselt terhesség,egy együttszülés,egy újszülöttet magunkhoz szorítani:-)

genetikai defektusról van szó,többszöri spontán vetélés után tudtuk meg,hogy nem születhet egészséges gyermekünk,már a megtermékenyülés pillanatában halálra van ítélve a magzatunk.

a felmerült apajelöltekről természetesen tudunk néhány dolgot,nem véletlenül esett rájuk a választás. és vettünk egy lakást messze a mostani lakhelyünktől,nem kellene találkoznunk többé. a szerelembeesés részemről kizárt,nem vagyok fruska(39),aki egy éjszaka után eldob 15 csodálatos évet.

2010. febr. 11. 11:43
 9/41 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az elcsábítást most nem kell szó szerint venni.

Simán egy egyéjszakás kalandról van szó.Vagyis az "apa" nem fog tudni arról hogy gyereket nemzett, és természetesen szeremlről se lesz szó

2010. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
86%
A pasik általában nem ragaszkodnak a "becsúszott" gyerekhez!
2010. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!