Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mire használjátok a...

Anyukák! Mire használjátok a SZÉP kártyát? Van értelme egy átlagos családban ilyent igényelni?

Figyelt kérdés
Páromnak most kell eldönteni, mit kér cafeteria --t. Eddig jó volt a 18.000 kajajegy, mert tudtunk belőle venni mindent. De most ez ugye csak 5.000 Ft lesz. Szép kártyával mit kezdjünk? Nem járunk wellnessezni, nem járunk rekreációs üdülésre, mi csak egy átlagos család vagyunk 2 gyerekkel.
2012. febr. 28. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is így vagyunk ezzel, de az én férjem még azt az 5000Ft kajajegyet sem kapja meg... 3 része van a szép kártyának, érdemes a legtöbbet szabadidőset kérni, azt fel lehet használni strandra, állatkertbe, cirkuszba, stb. A kaja részéből időnként elmehettek étterembe enni.
2012. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kormány rohadt nagy üzlete.

Ezzel is a nem milliomos családoktól vett el és adott a gazdagabbaknak.

2012. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nálunk 9ezer forint megy arra, hogy majd megyünk nyaralni (nem akarnánk, de ha már rákényszerítenek! :/), 6ezer megy meleg étkezésre, és 4ezer szórakozásra.Eddig mi is 12 ezer kaja jegyet kaptunk, de már az is csak 5ezer.

De a lényeg, hogy 3 része van, és te döntöd el mennyit raksz hova.Én már bánom, hogy nem kértünk bérletet, azt legalább el lehetett volna adni! :(

2012. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, nekünk ez nem igazán jó így. Nem járunk étterembe, állatkert is 150 km a legközelebbi, 2 kicsi gyerekünk van, mi ezt nem igazán tudjuk/szeretnénk kihasználni. Sokkal jobb lett volna, ha marad a régi rendszer.
2012. febr. 28. 20:53
 5/13 A kérdező kommentje:

Páromék 500.000 Ft-ot oszthatnak be erre az évre, azért ennyit nem szeretnénk "elkótyavetyélni".

Nyaralásra hol fogadják el?

2012. febr. 28. 20:55
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én ezt az oldalt szoktam nézegetni.Azért lehet olcsót találni.Ha már ennyire akarják, hogy menjünk! :/

Én azért remélem, hogy legalább egy kis füzetet adnak az eddigi elfogadó helyekről.Mint régen a Patika kártyához.

2012. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nekünk ez kicsit nehezített, mert ha megyünk akkor a kutyát is vinnünk kell, mert nincs senki aki itthon ellássa helyettünk. És mivel Ő a kertbe l akik ,ezért szálloda és hotelek egyből kizárva.

Nem vagyunk egyszerű esetek! :)

2012. febr. 28. 21:04
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezzel a nyaralásos dologgal még az is a problémám, hogy pl Balatonfüreden vannak rokonaink, így nekünk nyáron "ingyen" szállásunk van.Van telkünk a Kis-maros Nagy-maros között.Monorra és Szigetszentmiklósra is le tudunk menni pihenni, mert ott is vannak rokonok.Tavaly is megoldottuk, de most meg kényszerítve vagyok rá, hogy ne ezt tegyem!!!Borzasztóan dühít...
2012. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez a dühítő. Az ember inkább a napi megélhetésére fordítaná ezt az összeget, és nem arra, hogy elhereverézzen valahol 1-2 hétig.
2012. febr. 28. 21:12
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi direkt ezért nem is kértük. Az eddigi 18 ezer helyett, most kaptunk volna ötezret, úgy, hogy alig van üzlet, ami elfogadja.

Az én férjemnek is kb. 400 ezer a kafetéria összege, ebből sikerült ep kártyára tenni, a többit meg fele-fele szállás és étkezésre kérte, kocsival jár dolgozni, nem kell bérlet, a gyerkőc még kicsi, tehát iskolai utalvány sem kell.

Kicsit "nesze semmi, fogd meg jól" érzésem van ezzel az új rendszerrel kapcsolatban.

2012. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!