Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyes mellett heti kétszer 10...

Gyes mellett heti kétszer 10 órát lehet dolgozni?

Figyelt kérdés

azt tudom, hogy napi hat órát lehet már csak, de ha én hétvégén dolgoznék 10-10 órát, azt is lehet?

és ha felmondok az előző munkahelyemen, és új helyre megyek, attól még jár a gyes ugye?

és a start kártyát is ki lehet váltanom ugye?

bocs a sok kérdésért, de szeretnék tisztán látni


2012. márc. 1. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
kijavítanálak,napi 4órát lehet!!
2012. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha még nincs 3 éves a gyereked, akkor jár a gyes , és a start kártya is. Jogszabályban úgy van, hogy heti max 30 órát dolgozhatsz gyes mellett. Tehát abba a hétvégi 10-10 óra is belefér.
2012. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előző hozzászólást annyival egészíteném ki, hogy a gyerek 1 éves kora után dolgozhatsz GYES mellett.

Én most futottam bele ebbe, hogy 10 hónapos volt, amikor arra kényszerültem, hogy heti 20 órában visszamenjek, így 2 hónapig nem járt. :(

2012. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, bocs hogy csak most, csak nem kaptam e-mailt, és azt hittem, nem válaszolt senki.

de köszönöm

2012. ápr. 13. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!