Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves korban illő, ha már...

Hány éves korban illő, ha már önállóan kitörli a gyerek a fenekét?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdés... 4 éves a fiam, törölné is de inkább én csinálom, nem akarom hogy kakis maradjon aztán meg viszkessen neki vagy kicsípje...
2012. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én küldtem a linket az előbb, csak véletelenül el küldtem nem akartam még.Ezért a kérdésért én jól le lettem tolva, hogy beszélhetem ki a gyerekem intim dolgait, ez már mégis csak túlzás.De ez a válasz, mármint amiben le lettem tolva aztán eltűnt.

Egyébként az én gyermekem 5 éves de még csak most kezd próbálkozni a fenék törléssel.

2012. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem legkésőbb mire suliba megy,illő!

Az én nagyom 4 évesen törölte először a fenekét,és azóta is egyedül törli,nem maradt barna mackó a bugyogón,mindig odafigyel :-)

(Remélem a kisebbek is ugyan ilyen ügyesek lesznek!)


Üdv:3 lányos

2012. márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!