Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik még a világon olyan...

Létezik még a világon olyan 27 hónapos gyerek aki nem eszik önállóan kanállal és nem iszik pohárból mert magára önti?

Figyelt kérdés

2012. jan. 13. 12:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Létezik a keresztfiam:)
2012. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi , ez megnyugtató:)))) nekem is fiam van:)
2012. jan. 13. 12:58
 3/14 anonim ***** válasza:
Én én lányom 23 hónapos. Képes egyedül enni (kanállal),mégsem teszi. A pohárból történő ivásra igen korán képes volt, azzal nincs is baj. Szóval nálunk nem a képességekkel van baj, hanem a hajlandósággal.
2012. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem meg kéne keresni az okát,hogy miért van ez. Védőnő?Orvos? Én nem lennék nyugodt!

Persze az is benne van a pakliba,hogy a szülő nem engedi,hogy önállóan egyen igyon.Láttam már ilyet. "Nehogy leedd a ruhád" címszóval.Akkor meg nem csoda,hogy nem fejlődik!!

2012. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
hát ez elég cink. Már egy másfél éves gyereknek is illik egyedül ennie, nemhogy egy 2,5 évesnek...
2012. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem létezik ilyen. Én tutira nem aggódnék. Csak szépen várd ki az időt, amíg magától akarja. Szoktatás meg türelem kérdése az egész. Egyébként van amikor még én is magamra öntöm a vizet, pedig már több vagyok, mint 27 hó :)
2012. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem debill, ne aggódj:) a három éves fiam nem tudott pohárból inni, nem is akart, hisztirohamot kapott, ha eröltettem, CSAK szívószàllal volt hajlandó inni. Bekerült az oviba, a saját szememmel láttam, hogy iszik pohárból:) itthon viszont TOVÁBBRA SEM! Azt mondta, csak az oviban teszi ezt meg. Soha nem ette meg a levest, meg sem kostolta, az oviban az egész tállal egyedül bekanalazza. Itthon hiába teszem elé. Ennyi. Iszonyat fura krapekok tudnak lenni:)
2012. jan. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2%
3 evesen nem iszik poharbol? Debil. De lehet inkabb az anyja az, hogy ezt hagyja.....
2012. jan. 14. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
es meg orultok is magatoknak, hogy ennyire sem voltatok kepesek megtanitani a kolykeiteket..... szanalom...
2012. jan. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a választ, ne haragudj kedves utolsó de hogy veszed a jogot, hogy te sértegess bárkit is ???

a gyerekek nem egyformák mi sem vagyunk azok attól még nem hülye

én 35 vagyok nem tudok bicajozni, sem úszni viszont van 2 diplomám és nem gondolom , hogy "debil"lennék én vagy az édesanyám

2012. jan. 14. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!