Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden egyes környékbeli/játsz...

Minden egyes környékbeli/játszótéri ismerkedésetek más anyukákkal jól sült el?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert pár hónapja találkoztam egy anyukával a környékünkön,nem messze laknak tőlünk, ugyan olyan idősek a gyerekeink, számot cseréltünk, megbeszéltük, hogy majd hívjuk egymást, találkozunk.Egyszer összejött, elmentem hozzájuk, aztán telefonon beszélgettünk még párszor, de valahogy úgy éreztem, amikor mondjuk 1-2 hétig nem hívtam, hogy hívhattam volna...mármint ezt ő éreztette.Aztán megbeszéltük, hogy ők is átjönnek, de nem jött össze, mondtam, hogy hívom mikor jó lesz, 1 hét múlva fel is hívtam, akkor nem vette föl,aztán próbálkoztam még, de semmi, következő héten is, akkor se vette föl és vissza sem hívott,ennek már pár hete...igazából nem tudom ezt hova tenni,mert nem hinném, hogy bármi olyat tettem, amiért megsértődhetett volna.

Nem vagyok kiakadva, csak olyan érdekes ez az egész nekem.

Persze megvan nekem is meg neki is az életünk, szóval nem kell ezt túllihegni, csak most pl nagyon furcsa lenne vele összefutni akárhol és erre nem kis esély van.


2012. márc. 7. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokan kapaszkodunk a játszótéri ismeretségekbe, mert ugye, ha megszületik a baba a régi barátok lelépnek. De szerintem ezektől a kapcsolatoktól nem kell sokat várni, felületesek. persze vannak kivételek. de lehet, hogy elutaztak, vagy valami más történt stb.

a helyedben, ha találkoznék vele, rákérdeznék.

2012. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha találkoznák vele megkérdezném hogy számot cseréltél?


Hogy lehet ilyen ha nem akar barátkozni akkor mondja meg!És kész!

2012. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

persze,persze, nem csinálok majd belőle nagy ügyet.Lehet majd tényleg rákérdezek, hogy elutaztak-e vagy lecserélte-e a számát.

Csak az volt furcsa, hogy kicsit úgy viselkedett mintha már 1000 éves barátnők lennénk, akit elhanyagolok...:S

2012. márc. 7. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!