Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan anyuka,...

Disi kérdése:

Van köztetek olyan anyuka, akinek a szülés utáni első menstruációja nem volt erős vagy nem állt be simán?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok válaszát várnám, akik szednek gyógyszert. 8 hós a babám, 6. héttől kezdve szedek bogyót (olyat amit szoptatás mellett is lehet). Most februárban elfogyott és mivel a tejem is elment ezért visszaváltottam a régire. Nem jutottam el azonnal orvoshoz, így kimaradt egy hét bogyó nélkül (addig folyamatosan szedtem ahogy a dokim mondta) és közben "megjött", azért teszem idézőjelbe, mert csak pici barnás vérzésem volt 3 napig, viszont nagyon fájt a hasam, erős menstruációs tüneteim voltak (pl. kellően idegbeteg voltam :))). Most eltelt egy hónap, a hasam és a derekam rettenetesen fáj, de vérzés sehol.
2012. márc. 8. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:

és az alatt a hét alatt voltatok együtt a férjeddel??

utána védekeztetek pluszba óvszerrel? (mert ugye 1 héttel később kezdtedel szedni így nem voltál védett a gyógyszer első szemétől...


ha voltatok együtt és nem használtatok mást akkor tuti baba lesz a dologban....


amúgy örülnétek neki?

2012. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, negatív lett, úgyhogy nem hiszem hogy babó lenne...inkább attól tartok hogy nem akaródzik még beállni a ciklusom. Amúgy nagyobb korkülönbségre gondoltunk, de ha jönni akarna, akkor jöhetne.
2012. márc. 8. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:

aha...akkor biztos csak bezavart a gyógyszerváltás és a szünet...de szerintem azért pár nap múlva ismételd meg a tesztet nehogy mégis baba legyen Te meg tovább szeded a bogyót....


majd írj ha van valami



első voltam megint

2012. márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Én is erre gondoltam, hogy addig nem szedem tovább, míg nem zárom ki tutira. Majd jövő héten csinálok még egyet, meg addig figyelem magam. Kicsit gyanús, hogy hányingerem is van, a hasam is puffadt, de ez volt még akkor is mikor menstruáltam.

Aranyos vagy :)))

2012. márc. 9. 13:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Ismét csináltam egy tesztet ez is negatív lett, úgyhogy nem hiszem hogy baba lenne. Pedig tegnap is olyan hányingerem volt órákon át... De ma semmi bajom nincs már, úgyhogy biztos csak a hormonjaim szórakoznak. Nem baj, úgysem mostanra terveztük :)))
2012. márc. 13. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Nah akkor úgy tűnik csak a hormonok...


Nekem is most volt 8 hós a kisfiam....

Te mikor szültél?Én június 30.-án

Mikorra terveztek tesót?



Az első és egyetlen válaszadó :))

2012. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is aznap szültem :))) Hát ha már így alakult, akkor szerintem megmaradunk annál hogy legyen köztük kb. 2 év korkülönbség.
2012. márc. 14. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!