Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden forintot sajnálok...

Minden forintot sajnálok magamtól, normális ez? Férjem már totál kivan tőlem:- (

Figyelt kérdés

Mióta fiunk megszületett, 17 hónapja, én magamnak semmit sem vettem, de egy darab csokit sem, mindig arra gondolok, hogy azt a pénzt inkább rá költöm.Ha bemegyünk egy ruhaboltba férjem megy az ő részlegére én meg a gyerek részlegre, eszembe sem jut megnézni a női ruhákat...

Azért azt hozzáteszem, hogy az anyagi helyzetünk nem éppen a legrózsásabb,nagyon meg kell néznünk mire adjuk ki a pénzt.De ezen nem aggódunk, lesz ez jobb is.

A lényeg, hogy tegnap meglepett férjen egy fülbevalóval, aminek nem tudtam igazán örülni, pedig "csak" 2500 ft volt.Erre kiakadt...és meg is értem csak nekem meg mindig az jut eszembe, hogy fiamnak nincsen olyan nagyon sok játéka, mert ugye a mai játékok elég drágák...vannak autói,építős,formabedobós, húzós meg sok könyve,amiket nagyon szeret, de mikor boltban vagyunk mindig az van bennem, hogy de jó lenne ezt is azt is megvenni...tudom hogy ez nagyrészt marketing de akkor is.

Most olyan rosszul érzem magam:(


2012. márc. 9. 09:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sokszor eszembe jut az én anyukám, hogy gyerekként mennyire szégyelltem, hogy kopott ruhákban, rendetlen hajjal jött el szülői értekezletre, és mennyire irigyeltem azokat, akiknek csinos volt az anyukájuk.

Az igénytelenséghez könnyen hozzá lehet szokni, ne válj azzá!

Amellett, hogy anya lettél, még nő vagy, feleség, ember, és igenis néha tessék egy-egy aprósággal kényeztetni magad! pl. múltkor megálltunk egy olcsó könyvárusnál, a fiam kapott két mesekönyvet én egy regényt. 1500 Ft volt. Mind a ketten kaptunk valamit, én is örültem, a gyerek is. Amíg nem tőle veszed el, mindene megvan, miért lenne baj, hogy magadnak is veszel dolgokat, főleg, hogy megteheted.

A gyerkőcnek a múlt hétvégén bevásároltam, most mi jövünk a férjemmel, mert jön a jó idő, nem az ősrégi kopott macinaciban akarok vele a játszóra menni.

A játékok.... hiába van drága játéka is, napok óta három kedvence van: egy formakirakó, egy rendőrautó és egy babatelefon. Ezek darabonként 300 Ft-ba kerültek. A jó játék értéke nem az ára. A 25 ezer forintos játék sem ér semmit, ha nem ülsz le mellé és játszol vele.

Tedd fel azt a fülbevalót és örülj neki!

2012. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, teljesen igazatok van:)
2012. márc. 9. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!