Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki árult már babakocsit....

Aki árult már babakocsit. Stb. azok mért nem akarják után vétellel postázni? Hisz mindenkép ki kell fizetni az árut addig úgyse adja oda postás. Nem tudom, hogy gondolják, hogy én előre utalom a pénzt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ember általában ha vesz valamit akkor azt előre kifizeti. A boltban sem eszed meg a kenyeret és mondod hogy ja hát ez édes és nem fizeted ki... Talán azért félnek az utánvéttl mert már jártak pórul..Vagy mert az árából akarja feladni a kocsit.
2012. márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert a postát nem fizeti ki neki senki. Az oda-vissza posta ktg-et.
2012. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de meg lehet egyezni,hogy a vásárló fizeti a költséget,ja és a bot azért más azt tuti odaadja amit veszek nem pedig pl: elküldök 50 ezret aztán nem kapok semmit...mert ilyen is van,de az mért nem jó,hogy futárral elküldi én fiztem????
2012. márc. 9. 17:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az aukciós oldalakon történő vásárlás ilyen. Ha nem tetszik, hogy előre kéri a pénzt, próbáld megoldani, hogy személyes átvétellel történjen a dolog.
2012. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

AZért, mert ha nem veszed át, akkor az utánvét teljes költsége az övé. És még csak el se adta a terméket, csak pénzébe került.


Ha nem akarod az árát előre utalni, akkor egyezzetek meg úgy, hogy az utánvétel árát a postaköltséggel együtt átutalod. ÍGy biztosan beleegyezik.

2012. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az utánvételi postázásnak az eladó részéről megvan a kockázata, hogy a vevő mégsem veszi át a terméket (mert meggondolta magát, még sincs pénze…). Ilyenkor a babakocsira már nem kevés postaköltséget + utánvételi díjat bukja az eladó 2×, az oda-vissza posta miatt.

A futárt sem mindenki vállalja be, mert nem biztos, hogy megoldható az eladó részéről az egész napos otthonlét, mert a cég ad mondjuk egy 9-17-g levő intervallumot.

Ha aukciós oldalon nyered a terméket, ott elfogadod az eladó feltételeit (a postázási lehetőségeit is), ha abban az előre utalás szerepel, az utánvét nem, akkor azt is.

2012. márc. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Például párom is járt már úgy ,hogy a vevő rossz címet adott meg és a postás visszahozta a csomagot,mondjuk utána sikerült felvenni vele a kapcsolatot és elküldte előre az utánvét költségét,így nem került nekünk pénzbe,viszont a vevő duplán fizette a postaköltséget.

De sokan tényleg attól tartanak,hogy visszajön a termék és nekik ez újból pénzbe kerül.

Internetről boltokból tudsz utánvéttel rendelni,én is így rendeltem etetőszéket,de a magánszemélyek inkább előre utalás után küldik el a terméket.

2012. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!