Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Új babakocsit vennék, kellene...

Új babakocsit vennék, kellene nekem benne segítség!?

Figyelt kérdés

Érdemes ilyet venni? [link]


7,5 hónapos a lányom. Most próbál hosszabb ideig üldögélni. Nyilván nem mindig ebbe a babakocsiba raknám bele, csak ha utazunk valahová ezt vinném el, nem azt a bazi nagy dögöt, ami eredetileg van nekünk.


Szerintetek érdemes megvenni? Esetleg van olyasmi babakocsi ebben a kategóriában, aminek fixek a kerekei és nem össze-vissza mozognak?


2012. márc. 2. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyon jó kis kocsi, én láttam már élőben is, ha második kocsinak szeretnéd tökéletes, mert első ránézésre nagyon picinek tűnt, de annál strapabíróbbnak. Nekem nagyon tetszett, a kerekei pedig fixálhatóak akkor nem mozognak semerre. Bár biztos csak én vagyok idétlen, de én nem tudok csak bolygókerekes kocsit tolni. Volt egy babakocsink aminek nem lehetett a kerekét bolygósítani, egyszer használtuk aztán eladtam, mert egyszerűen nem bírtam vele fordulni és egyenesen tolni:)

2012. márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hú hát nekem ABC Design primom van ilyen: [link] (csak más színben)

Nagyon jó kis kocsi. 1 bajom van vele, hogy nem lehet fél kézzel tolni (ez szinte az összes 2 "nyelű" kocsira igaz) Így én most eladom az enyém, mert nekem ez fontos (a nagyobbik kezét jó lenne fogni néha)

Viszont nagyon jó az enyémben pl, hogy teljesen el lehet dönteni így amíg kisebb volt és elaludt kényelmes volt neki. A lányom szereti, mert puha és jókat utazik benne :) csak hát nem ő tolja :)

2012. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekünk britax b-mobile van

[link]

én imádom, csak 8 kiló teljesen dönthetö, ha még használtok hordozót rarakható. habár lapra csukható, de minden terepen jól megy. ok nem xtrém helyeken, de macskakö, útpatkáról le-fel, erdei út, homokos úton.

2012. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ohhh király :)))

Köszi az infókat róla. Akkor ma megbeszélem apjával és ha tetszik neki is, akkor megvesszük :)))


Köszi mindenkinek :))

2012. márc. 2. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk ilyen van. Csak ajánlani tudom és most még az ára is nagyon jó. Szerintem vedd meg!
2012. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!