Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vetünk a neten egy babakocsit,...

Vetünk a neten egy babakocsit, csak otthon derült ki mikor a postás meghozta hogy hibás, ilyenkor mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az ülés támlája állandoan vissza csuzik, a naplenzöje lecsukodik egy döcenönel... akitöl vettük nem veszi visza mert hogy náluk semmi baja se volt, indokkal...
2007. nov. 14. 10:38
 1/3 anonim válasza:
100%
Ha új még a babakocsi akkor érvényes rá a jótállás. Biztosan van telefonszám, vagy e-mail cím az oldalon ahol rendelted. Semmiképpen ne hagyd annyiban, mert egy babakocsi nem olcsó mulatság...
2007. nov. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy már késő, de ilyenkor is az eladó a felelős a szállítás ideje alatt is fele a termékben okozódó kárért, tudom hogy nem érné meg, de a bíróság nektek adna igazat.
2008. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bocsánat, én most kérdezek eza apostás állatot is visz?? Mert én szeretnék más megyéböl egy álatot de nem tudom hogy hol lehetne szervezni hogy valaki elhozná
2008. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!