Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmúlik magától valamikor,...

Elmúlik magától valamikor, hogy bepisilek tüsszentésnél?

Figyelt kérdés
A terhesség óta nem tudom ilyenkor visszatartani a vizeletet. Most 6 hónapos a babám. Mit tudok tenni, ami igazán hatékonyan rendbehozza a hüvelyizomzatát? Csináltam néha hüvelytornát is, de nem használ.
2009. jún. 10. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csináld gyakrabban a hüvelytornát, hidd el hogy használ. Naponta 2-3x 2-3perc legalább 2-3 hétig folyamatosan és menni fog hidd el. Vannak még különböző stimuláló készülékek, amik segítik a gátizom erősítését. Nézz szét a www.inkontinentia.lap.hu-n is.
2009. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos magától nem fog rendbe jönni. Az enyhe izomrenyheség szülés után közvetlenül valóban regenerálódik egy idő után, de abból, amit leírtál, ez már komolyabb. Én a Kriston intim tornát alkalmazom évek óta. Az eredmény kb. egy hónap, napi legalább 10-15 perc gyakorlatozással kezd mutatkozni, mivel a hüvely izmai is úgy viselkednek, mint a test többi izma: idő kell a fejlesztésükhöz. Szülés után is újra kezdtem, mert sajnos nálam is előfordult vizeletcsepegés. Én akkor szakítok időt a tornára, amikor este lerakom a picit aludni, és ott vagyok még az ágyánál, amíg elalszik.
2009. jún. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Intimtorna rendszeresen! Iratkozz be egy tanfolyamra, mert tényleg használ, csak normálisan kell csinálni! Magától sosem fog elmúlni, sőt, idővel rosszabb is lehet. Komolyan kell venni az ilyen problémákat!
2009. jún. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
A védőnőm nekem azt tanácsolta,hogy pisilés közben néha-néha szakítsam meg a pisilést,így erősödik a záróizom.Jobb lett,de nem 100%.Kriston Andrea intimtorna,most azt próbálom,állítólag naon jó.
2009. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!