Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom mit csináljak éjjel...

Nem tudom mit csináljak éjjel mindég bepisilek.28 hetes vagyok 2 hete szinte minden éjjel nagy szégyenemre bepisiltem nem tudom mit csináljak Mit csináljak, vannak hasonló esetek?

Figyelt kérdés
késő este megye a WC-re megpróbálok felkeni éjjel, már úgy fekszek le hogy egy nagy törölközőt teszek alám. Ma reggelre is, pedig későn,1-kor feküdtünk le, teljesen átáztam, még a párnám is. Már azon gondolkozom hogy este bepelenkázom magam.
2009. dec. 25. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj intim tornát, ami megakadályozza a vizelet visszatartási problémákat.
2009. dec. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenes megoldásnak használj inkontinencia betétet,valamennyire megvéd,pl a DM-ben többféle kapható.Az intimtorna lassabb eredményt hoz,de hosszú távon az segít.Ill ha nagyon rossz a helyzet,beszélj az orvosoddal,mert ha a szülés után sem múlik,műtéttel helyrehozható.
2009. dec. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Lefekvés előtt 1 órával már ne igyál semmit.
2009. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Intim torna és tenna betét vagy ágyra tehető lepel. A lepelnek 200ft darabja a gyógyszertárban,nekem az utolsó héten voltak gondjaim, de csak három napig. Utána rendbejöttem. Nagyon nyomta a hólyagot mert faros fekvésű volt. Ezt nem kell szégyellni!!!!
2009. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem már intim tornát csinálni túl késő, már semmit nem használ. Az sem megoldás hogy 1 órával a lefekvés előtt ne igyak és szerintem ha szomjas vagy nem szabad nem inni.Tudjátok az öntudatommal van baj, az nem nehéz hogy bemenj a mosdóba és belenkázd magad de az amikor a tükörbe nézel majd kijössz és végigvonulsz a házon úgy hogy a párod is látja , hát az szörnyű. Szép álmokat.
2009. dec. 25. 22:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kelsz fel éjszaka pisilni? Bocs, hogy megkérdezem de én míg terhes voltam éjszaka is kimentem 3-4 szer. És a pisilési inger csak fokozódik a terhesség vége felé..

11 hónapos kisfiú anyukája

2009. dec. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]


Találtam neked pár cikket, olvasgasd el ha van időd, az intim tornát sosem késő elkezdeni, addíg meg tegyél betétet amit erre a célra csináltak. Nem kell pelenka. A pároddal meg üljetek le beszélgetni, nagyon sokat számít. Ne szégyelld, mások is vannak így, majd elmúlik terhesség után. Ne stresszelj, ne idegeskedj mert az rátesz még egy lapáttal. Tudom milyen, mert nekem is voltak gondjaim, hiába keltem éjjel pisilni, sokszor nem értem el a wc-ig...de ezt már írtam. Fel a fejjel!!!

2009. dec. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm a válaszokat.Tudom hogy igazábol nem tudtok segiteni, esetleg csak bátoritani. Ez a második terhességem, van egy csodaszép 3 és fél éves lányom, most is kislányom lesz. Az első pocimmal nem volt semmi baj, most meg az ötödik hótol szinte minden nap produkálok valamit, vagy nappal vagy éjjel. A múlthéten vásárolni mentem , aznap többször is be sikerült néhány csepp, és tudjátok bugyicsere stb. stb , a férjem nem volt ithon és remélem nem néztek le betettem a bugyimba egyet a kislányom megmaradt pelusaibol, persze a kislányom egy félpercen belül már azzal faggatott hogy te anya te miért nem bilizel. Mire elindultunk vásárolni már ki is kellett cserélni, azt nem akarom részletezni mi volt amikor hazaértünk.
2009. dec. 26. 11:42
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
És biztos, hogy vizelet? nem lehet, hogy magzatvíz szivárog? nem megijeszteni akarlak...
2009. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az inkontinencia-pl Tena-betét nem pelenka,hanem olyan mint egy egészségügyi vagy tisztasági betét,teljesen diszkrét,használd nyugodtan.A DM-nek van saját márkás,ami illatosított-nekem egy műtét után kellett nagy nedvszívó képességű betét-,azt hiszem Jessa a neve.Szóval nem kell pelenka,ezeket nyugodtan használhatod,nem ciki.
2009. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!