Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Éjjelente néha bepisilek,...

Éjjelente néha bepisilek, holott semmi bajom (évek óta járunk vizsgálatokra). Örökre így marad ez?

Figyelt kérdés

7 éves koromtól van ez a nyavalya, előtte koromnak megfelelően szoba tiszta voltam.Azóta kb. 2havonta 1 hétig minden éjjel, aztán abba marad.Az orvosok értetlenül néznek, voltunk már spec. klinikán is.Örökre így maradok?

Nagyon megkeseríti az életem, elég gáz, ha a barátommal együtt alszunk, és "meglepem"....


16/L


2011. ápr. 12. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Kineziológusnál voltál már? Nekem lelki eredetű problémának tűnik a dolog.
2011. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
voltam, és eggyátalán nem olyan eredetű. van olyan, hogy megvernek, bántanak, stb. és nem megy be, és van, hogy sikerülnek a dolgok,boldog leszek, és mégis...
2011. ápr. 12. 15:00
 3/8 anonim ***** válasza:

"van olyan, hogy megvernek, bántanak, stb"


Na szerintem ez a gond. Egyáltalán nem kellene, hogy bárki megüssön vagy bántson. Menj el pszichológushoz, semmi szégyellnivaló nincs benne.

2011. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez inkontinencia. Ha a barátod zavarja, akkor meg sem érdemel Téged! Te erről nem tehetsz és ettől még ugyanolyan értékes ember vagy, mint bármelyik jó szándékú ember a világon! Nincs miért szégyenkezned! :)
2011. ápr. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most láttam, hogy vernek Téged. Már meg is van az oka.
2011. ápr. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerencsére a barátomat nem zavarja, egy szóval se említette, csak én érzem kínosnak.és 3 éve heti egy órában járok psichológushoz...semmi eredmény:/
2011. ápr. 13. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerős az eset, családunkban volt egy lány. Szorongó nappal, éjjel viszont nagyon mélyen alvó. Mindent kipróbáltak nála. Volt ilyen elektromos lepedője, ami az első cseppnél kezdett fény és hangjeleket adni, hogy felébredjen. Mikor megrázta, onnantól kidobták.Már a lepedőt:)

Nála a probléma az volt, hogy utálta az óvodai, koszos budit. Egész nap nem ment wc-re, de hazafele az úton már nem tudta tartani, s rendszeresen pisisen ért haza. Nem tanulta meg a szervein való uralkodás képességét. De kinőtte:))Hát bizony idősebb korára, mint te. Ne keseredj el!

2011. ápr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem keress fel egy másik kineziológust
2011. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!