Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lengyel babakocsi, de bolygó,...

Lengyel babakocsi, de bolygó, vagy fix kerékkel? A terepviszonyok miatt döntöttem mellette, de nem tudom, melyik lenne jobb.

Figyelt kérdés
Ha a tolókar felé (tehát hozzám közelebb) van a bolygósítható kerék, akkor nehéz irányítani, mert a kocsi súlypontja "rossz" helyen van. Ha tőlem távolabb van, akkor tökéletes. Ezt próbáltam a boltban üres kocsival. Valóban így van a gyakorlatban is?
2012. márc. 14. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ez valóban így van. de ha rosszak a terepviszonyok, akkor fontos, hogy a bolygókerék is fixálható legyen, mert kegyetlen rossz tolni rossz utakon a bolygó kereket.
2012. márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk rosszak az útviszonyok,ide egy bolygókerekes kocsi irányíthatatlan lett volna,így én a fixnél maradtam.Kunert Vipünk van.Nem bántam meg!
2012. márc. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, mint te, ezért nem is vettem bolygósítható kerekű babakocsit, mert egyrészt az eladó sem ajánlotta a terepviszonyok miatt, másrészt, ha kitörik a kereke, nem érvényes erre a garancia. Maradt a fix kerekű, és nem bántam meg. :) Rap-pol King
2012. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is lengyel babakocsink van. Jó nagy batár dög, de imádom. Bárhol keresztül tudom tolni, nincs előtte akadály. Direkt választottunk nagy, fix kerekes változatot.
2012. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!