Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mary_Poppins kérdése:

Mit gondoltok ezekről a nevekről testvéreknek?

Figyelt kérdés

Izabel és Georgina


Régimódinak tartjátok őket?

Mennyire tartjátok elegánsnak őket?

Mennyire illenek össze?

Tetszenek a nevek külön-külön? És együtt?

Külföldön élünk és az apuka is külföldi tehát az írásmód a következő: Isabelle és Georgina

(Becézések: Izzi, Iza és Belle illetve Georgia, Gigi és Ginny)


Nagyon köszönöm a válaszokat!



2012. márc. 16. 02:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyik név se tetszik, bocsi... akkor már inkább Liza és Gina, ezek sokkal jobban össze is illenek....
2012. márc. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép, Georginát én is akartam, csak fiú lett. Nem régimódi, inkább nagyon sok az Izabel(la) mostanában. Igen, elegáns, de tök mindegy, hogy együtt hogy hangzik, két külön gyerek viseli őket, nálunk nem volt szempont, hogy a két fiú neve összeillő legyen.
2012. márc. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Összeillő nevek szerintem, de nekem csak a Georgina tetszik, az Isabelle annyira nem. Bár, most, hogy leírtam, egész jó..... Szóval, igen!
2012. márc. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindketto gyonyoru nev. :-) nagyon tetszenek.
2012. márc. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom egyiket sem régimódinak, szerintem teljesen megállják a helyüket. Mindkettő elég elegáns hangzású. Összeilleni összeillenek, bár szerintem annyira nem fontos hogy két testvér neve összeilljen, persze a nagyon szélsőséges példáktól eltekintve. Az Izabel annyira nem tetszik, bár az unokahúgom is így hívják, 13 éves, a Zizi becézés viszont nagyon jó. A Georgina gyönyörű, ez nálam is esélyes.
2012. márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Összeillenek, de az Izabella nem tetszik.A Georgina az igen.Viszon mint becézés nem rossz:Iza
2012. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 23. 13:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szép nevek. Az én véleményem ,hogy régimódi ,nem is túl elegáns ,és illeni sem illenek. Ez persze magán vélemény!! És látom ,hogy a becézésre is hajazol. Van egy ismerősöm aki hasonló helyzetben volt mint te. Ő is gondolt a becézésére is és a név külföldi használhatóságára is egyaránt. Ő ezeket a neveket adta nekik: Az első lány páros: Dorina+Daniella, A második lány "csoport" pedig: Lili,Lola,Lora lett.:) De remélem ha tényleg ezek a nevek tetszenek neked akkor ezeket fogod adni a hölgyeknek és nem hallgatsz másra.:)
2012. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!