Milyen betegség ez?

Figyelt kérdés
a lányomnak szerda este felment a láza 38-ra,úgy hogy semmi baja nem volt előtte!azóta sincs más tünetünk csak a láz!viszont az elég magas,39 körüli de szerencsére azért lehet csillapítani!ma d.u kakilt egy hígabbat ami szinte fekete volt!olyan volt mintha földes víz volna és tegnap szinte semmit nem evett!ma bevittük a heim pálba és azt mondta egy dokinő hogy bélgyulladása van,ami nem meglepő mert most 50 gyerekből 48-nak ez van!most utána néztem hogy mi ez és elég félelmetes dolgokat találtam!de nekünk azt mondták a kórházban hogy 5 nap alatt túl leszünk rajta!másnak is vannak ilyesmi tünetei?nektek mit mondott az orvos?segítsetek úgy aggódom!
2012. márc. 16. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az interneten nagyon sok a panikkelto informacio,oda se figyelj ra! Nekem is volt a fiam belgyulladasos,kaptunk antibiotikumot,4.napra lement a laza,utana mar teljesen jo volt,igaz nekem a gyerekorvos javasolta a kamillateat,es a hagymateat! Bevalt! Ti mar jol vagytok?
2012. márc. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen köszönjük!rá 2 napra megint az ügyeleten voltunk mert akkor meg láza ugyan nem volt de a fülét fájlalta és ott azt mondták hogy fülgyulladása van!hát mondhatom elég fura hogy két nap alatt a hasából átment a fülébe!szóval szerintem sose volt bélgyulladása mert én úgy gondolom laikusként hogyha valakinek ez van akkor fájna a hasa vagy hasmenése lenne,vagy hányna!megint csalódtam a heim pálba,vagyis csak az idősebb doktornőkbe mert amikor egy fiatalhoz kerülünk akkor azok mindig olyan kis rendesek!
2012. márc. 21. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
orulok hogy mar jol vagytok!
2012. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!