Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha vesztek valamit a neten és...

Ha vesztek valamit a neten és futár hozza ki, akkor szoktatok borravalót adni neki, ha igen mennyit?

Figyelt kérdés
Csak, mert szoktam többször is, mert ott olcsóbbak a dolgok és ha ugyanaz hozza ki, akkor ne "tapossa meg" legközelebb :-)
2012. márc. 18. 12:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Érdekes egy gondolkodásod van.
2012. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Lehet ,talán azért mert 15 ével ezzel-öt még teljesen mások voltak a szokások akkor egy étterembe ha nem adtál bora vallott,legközelebb ki se szolgáltak!!Egyébként meg akik borravalóért dolgoznak azoknak kb 50%-át a jattra alapoz a FÖNÖK,azt hogy már szegény nem kap jattot az nem a góré baja:)

Ui: 30 percre kapom a meg rendelt kaját,nem úgy mint a többség 1-másfélora,vajon mért??:))

2012. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

ezt elirtam

Egyébként meg akik borravalóért dolgoznak azoknak kb 50%-át a jattra alapoz a fizut

2012. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

És szerinted az úgy rendben volt akkoriban, hogy ki se szolgáltak legközelebb? Pont ezért tartunk itt, nagyon el lettek kapatva bizonyos munkakörökben az emberek, mert rászoktatták őket arra, hogy nekik a borravaló/hálapénz az JÁR, hiába kapnak fizetést is. Most nem a pincérektől sajnálom, de mint mondtam, azért rendelek netről, mert így olcsóbb, akkor nem fogom a különbözetet odaadni a futárnak.

Egyébként meg, ha kaját rendelek, nekem mindig legalább egy óra mire kihozzák, de kétlem, hogy azért, mert nem adok többszáz forintot, mivel sokat mondok, ha egy évben egynél többször rendelek ételt ugyanonnan. Ahhoz képest, hogy Pécs nem egy óriási nagy város, iszonyat csigatempóban jönnek ki a pizzások. Most akkor ezért adjak 3-4-5 száz forintokat?

2012. ápr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!