Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vennél használt Siesta cipőt/s...

Vennél használt Siesta cipőt/szandált, hogy a játszótéren inkább azt tegye tönkre?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert tavaly újat vettem, 9000ft-volt, 3 hónapot hordta, és nagyon megkopott a bőr, ronda lett! Pedig volt még más szándija, cipője, 2-3 naponta vette fel 2-3 órára, és mégis a festék, a bőr csúnya! Nike szándija fele annyi volt, és mint az új, úgy néz ki, pedi homokozott benne, vízparton abban volt!
2012. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én sem. de én semmilyen használtat nem vennék, féltem a lábukat. inkább alkalomra vettem nekik egy olcsóbbat,ami alig lesz a lábukon, max. 1-2x, az ő életük még úgyis a játszásról szól. Így a játszóra és a mindennapi életünkre van egy jó szandija, alkalomra meg egy olcsóbb (mondjuk az sem kínai)
2012. márc. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
attól függ..! én is most kértem el a barátnőm kislányáét-és semmi baja sincsen.(se kívűl,se belül) szóval:ha úgy látod,hogy jó állapotban van,stb akkor nyugodtan vedd meg
2012. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha jó állapotú, akkor igen.

Az enyémnek eddig két Siesta szandálja volt, de mindkettő csúnyán tönkrement, megkopott. Holott volt mellettük egy olcsó, otthoni, játszós szandál is.

Volt még egy szép szandálcipője, szintén teljesen lekopott 2 hónap alatt. A csizmával nem volt gond, az nagyon szép állapotban van.


Szóval tényleg csak akkor venném meg, ha szép állapotú.

2012. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Használtan cipőt nem, egy életre tönkre lehet tenni a más gyerek talpboltozata által kitaposott cipőkkel a kicsik lábát.

Ezen nem ajánlott spórolni.

2012. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tv-ben láttam erről beszélgetést,és egy ortopéd főorvos azt mondta,attól függ mennyi idős a gyerek,mennyit hordta a cipőt.Amíg kicsi,éppen járni tanuló gyerekről van szó,nyugodtan használhatja azt a cipőt mondjuk a tesó is.Viszont mikor már kialakult ez a dolog,akkor nem javasolt pont a deformitások miatt.
2012. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ruhábol igen,cipőt csak is ujjat veszek hogy az ő is lába alakitsa ki ,ne más kijárt cipőjét hordja.Pont tegnap vettem meg kislányom első utcai cipőjét elefantent 9000 volt ,nem akartam ilyen drágát venni de az olcsóba bele se tudtam rakni a lábát,de igy utolag nem bánom nagyon jók ezek a cipők,és ilyenkor formálódik a kis lábuk ugyhogy a legjobb kell,használt semmiképp.
2012. márc. 11. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy le lett pontozva egy olyan válasz, ami a kicsik egészségét védi. Tudom, vatera és teszvesz és stb., de a gyerek egészségén sosem spórolnék. Másnak sem ajánlom.


Lehet ezt is lepontozni ha jólesik, de attól még az igazságtartalma megmarad. Használt cipőt kisgyereknek venni butaság.

2012. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsónak teljesen IGAZA van
2012. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!