Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mesélnétek vicces gyermekkori...

Mesélnétek vicces gyermekkori történeteket? Olyan jó lenne nevetni.

Figyelt kérdés
Én nekem van egy az nem volt olyan vicces csak ciki: kb olyan 4 éves lehettem. anyával és a nagymamámmal siettünk a buszra... a buszmegállóban agy tömeg volt a busz nemsokára indult...anyával és a mamával akkorát estünk a busz előtt mindenki minket nézett (ráadásul ő tűsarkúba voltak) :D
2012. márc. 23. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Az enyém kissé morbid, de megtörtént...gyerekkorom nagy sztorija.


Ugróiskolát akartunk az unokahugommal rajzolni a lakótelepük járdájára.

Elindultunk jól fogó követ keresni, krétánk nem volt.

Én találtam egy szuper jól fogó követ (azt hittem). De hamar elfogyott (porhanyós volt), újat kellett hozni.

Visszamentünk a kövem lelőhelyére. Kicsit jobban körülnéztünk a földön, újabb kő után kutatva. Akkor szembesültem a "forrással". A jól fogó kövem nem más volt, mint fehér, összeszáradt kutyakaki...

Életem szégyenfoltja az eset. :):)

2012. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Anyu cipésznél volt, én a babakocsiban ültem. Gyanús volt, hogy csöndben vagyok, de örült neki, végre egyszer nyugton vagyok. :) Mikor hazaértünk, észrevette, hogy elcsentem egy fél pár cipőt. Nagyon ciki volt visszavinni. :) 2 éves lehettem.
2012. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Nekem sikerült párszor rendesen beégetni a szüleimet :D

Az első, öcsém keresztelője: én akkor három éves voltam, unokatesóm úgyszintén. Természetesen rohadtul untuk az egészet, és mivel anyukám épp kint állt az oltárnál, öcsémet a kezében fogva, így apukám megengedte, hogy a hátsó padsorban csendben játszunk. Ez ment is egy darabig, de ezt is meguntuk, és egyszer csak mindenki arra lett figyelmes, hogy a két padsor között táncikálunk végig unokatesómmal, úgy, hogy a szoknyánkat felemeljük, és egymásnak mutogatjuk a bugyinkat :D


A másik, ezt mamám emlegeti azóta is, hogy másfél évesen voltam velük a Balatonon, és ebéd helyett, az étteremben felálltam az asztaltól, és vihogva belemásztam a virágtartóba.

2012. márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekem ez a kedvencem (velem mindig történt valami, nagy családban nőttem fel.. )

Olyan 3 éves lehettem, panelban laktunk elég kicsi volt a hely, az ajtók egymás "takarásában" nyíltak.

Éjjel felébredtem, hogy pisilnem kell, elindultam a WCre, de a konyha-ajtó nyitva volt, így eltakarta a WC ajtót. Valahogy eltévedtem és a konyha felé fordultam. Kerestem valamit, ami hasonlított a WC-re és ráültem. Végztem mindennel, amikor apu is megérkezett, mert hallotta a motoszkálást. Szegény nem tudta, hogy sírjon vagy nevessen: én a konyhai szemetesen trónoltam és nagy büszkén újságoltam, hogy felébredtem és nem pisiltem be. :D :D :D

2012. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:D
2012. márc. 23. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Anyu mesélte, hogy mikor kb 2 éves lehettem, elmentünk a boltba bébiételt venni. (mamáékhoz utaztunk vidékre, és ha megéheznék ebéd előtt.) Én ültem a babakocsiban, Anyu válogatott. Elértünk a kasszáig, és mikor Anyu előrehajolt a pénztárcájáért, akkor látta, hogy az egyik polcról elcsentem egy üveg szörpöt, és azt szorongatom a két combom között. :) (Ügyes voltam, nem ejtettem el. ) Természetesen visszavittük, miközben Anyu magyarázta, hogy ilyet nem szabad csinálni.
2012. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Báttyámmal történt:

Mamám vart neki egy gyönyörű hófehér overállt télre. 2éves lehetett. Anyukámmal mentek a boltba és báttyám beleesett az első nagy sáros tócsába a hófehér overálljával:D

2012. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Disznot akart vagni a csalad. Meg is hoztak a disznot par nappal elotte. Mi meg gyerekek lementunk a diszno olhoz,hogy megnezzuk.

En kb .5 eves lehettem. Neztem ,neztem majd hangosan megallapitottam a nagykozonseg elott(szulok,nagyszulok,testverek stbb, voltak ott)

-Na, ez a diszno nagyobb mint az apukam!

Apam a mai napig emlegeti. A rokonok,mindenki fetrengtek a rohogestol en meg nem ertettem min nevetnek annyira :D

2012. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!