Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kimennétek 2 babával külföldre?

Kimennétek 2 babával külföldre?

Figyelt kérdés

Ha kint a férjnek van meló, meg van albi akkor kiköltöznétek 2 babával?Ti csináltatok már ilyet?Van itt olyan aki kimet külföldre?Angliába?

Ha egy 2 évessel és egy 6 hónapossal kimegyek kapok valami ellátást?


2012. márc. 23. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Családit biztosan kapsz, mást nem.

De ha a férjednek van munkája és képes angliában egy akkora lakást fenttartani amiben elfértek, akkor hajrá.

Miért ne mennél?


èn Németországban élek, habár férjem német, de sok magyar családos ismerösöm van itt. àltalában azok jönnek családdal föleg kisgyerekkel, akiknél apuka annyit keres, hogy kényelmesen eltudja tartani a családot. Itt azt mondják, a lakásra kiadott összeg az 1/3 legyen a bejövö pénzeteknek, akkor lehet kényelmesen megélni, félre tenni.


Van ismerösöm férje is angliában de ök azért nem mennek, mert apuka csak úgy tud félre tenni, hogy egy aprócska lyukat bérel egy másik sráccal, vagy is családnak semmi helye. Megértem öket, mert azért ne menjen ki a család hogy ott is nélkülözniük kelljen. ìgy legalább a hitelre valót apa össze szedi, és néhány év után nem kell külön élne.

2012. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem mennék ki főleg gyerekkel nem. Sok ismerősömnél is így van, hogy az apuka külföldön dolgozik, de a család itthon van. Nem akarnék kiszakadni a megszokott környezetből, meg ám külföldön sincs kolbászból a kerítés, ott is nagy a létbizonytalanság főként idegenként. Meg úgy tudom Angliában nem szeretik már annyira a külföldieket, mert egyre több van és úgy érzik az angolok, hogy elveszik tőlük a munkát az "idegenek".
2012. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!