Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortusz utan par napra...

Abortusz utan par napra megjohet a menstuacio?

Figyelt kérdés
4 napja volt abortuszom, most ket napja viszont faj a hasam es verzek mintha beteg lennek. bar mikor beteg voltam sosem fajt a hasam. anyu azt mondja ez nem menstruacio, ilyen hamar nem lehetek beteg, es menjek vissza dokihoz. szerintetek?
2012. márc. 25. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem jóindulatú daganat miatt volt küretem, az eljárás ua. mint az abortusznál. Utána napokig fájt a hasam, egy hét, tíz nap kellett mire elmúlt. Nem árt ha beszélsz orvossal, de gondolom anyukád is menne veled.
2012. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem a doki azt mondta minden alhasi műtét után 2nap-2hét között normális a vérzés, amennyiben nem haladja meg a menstruáció erősségét és nem jár lázzal.
2012. márc. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!