Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keresek olyan családot aki...

Keresek olyan családot aki Svájcban él kisgyermekével és tudnak nekem válaszokat adni fontos kérdéseimre (? )

Figyelt kérdés
Mi párommal Ausztriában dolgoztunk mielőtt megszületett kislányunk. Most 20 hónapos és szeretnénk kimenni vagy Ausztriába vagy Svájcba, de inkább az utóbbi. Szóval nyelvet mindketten beszélünk, nem perfektül, de azt hiszem elboldogulunk a vendéglátás területén. Én szobalány voltam, párom pedig szakács. Szóval ami engem érdekelne, hogy a bölcsi dolog hogyan működik, mik a feltételei, kell-e nekünk több hónapos kinti munkaviszony mielőtt beadnánk, illetve minden érdekelne attól aki esetleg kint él. Nagyon szépen köszönöm előre is annak aki válaszol.
2012. márc. 27. 08:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!