Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem lesz féltékeny a gyerekére?

Nem lesz féltékeny a gyerekére?

Figyelt kérdés

Tervezzük első babánkat a férjemmel. Nagyon sok minden jár ezzel kapcsolatban a fejemben, anyukámtól nem tudok sajnos ilyesmiket megkérdezni.

Ha lesz gyerekünk, az elején nem lesz a férjem féltékeny, mert rá kevésbé fogok tudni figyelni?

És nekem milyen lesz megélni, hogy apuka szerelmes a gyerekbe? :)

Köszi előre is


2012. márc. 27. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Egészséges kapcsolatban nem lesz féltékeny egyik sem a másikra. Mind a ketten meg fogjátok érteni, hogy már nem csak szeretők hanem szülők is vagytok. Majd rájössz, ez magától történik. A baj akkor szokott lenni, ha anyuka csak a babával hajlandó foglalkozni, apuka háttérbe szorul. Ha ezt kikerülöd semmi baj nem lesz.
2012. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az apuka SZERELMES a gyerekébe, akkor ott nagyon nagy baj van az apával. (Ez érvényes a anyára is, a gyerek meg a szerelem két teljesen különbözö kategória!!!)


Az apa akkor lesz féltékeny, ha a szülés után KIZÁRÒLAG a babával foglalkozol, vele nem. Pedig attól, hogy lestt egygyereket, ö még ugyanúgy a párod, a szerelmed marad, éz ezt várja el töled is - nagyon jogosan. Terméseztesen pár dolgot figyelembe kell venni, de az apár nem szabad kizárni az anya-gyerek kapcsolatból sem, meg nem szabad megfeledkezni róla.


Ha normálisan viselekdsz, és nem esel túlzásokba, (ami sajnos mostanában divat), akkor nem lesz semmi baj kettötök kapcsolatában sem. HA viszont a szülés után a férjedet elfelejted, kizárod a babázásból, akkor ne csodálkozz, ha nem fog neki tetszeni.


négy gyerekes anya

2012. márc. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a 2. válaszolóval annyiban nem értek egyet, hogy én is azt szoktam mondani hogy "szerelmes vagyok" a kisfiamba, amit nem kell egyből vmi perverziónak beállítani, természetesen ez nem az ami a felnőttek között van, és amikor vki ezt mondja, akkor ez azt jelenti,hogy iszonyúan imádjuk a saját gyerekünket, a talpától a feje búbjáig, éjjel nappal puszilgatnám, mert annyira szeretem

és szerintem ez természetes, de lehet hogy van aki nem így látja

szóval az is lehet hogy majd te leszel szerelmes a kisbabádba :))

2012. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A második vagyok: éppen ezért nem tartom jónak ezt a szóhasználatot. Ez, amit irtál, a szeretet, a szerelem az két felnött ember testi és lelki kapcsolata.
2012. márc. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!