Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan @ki szülés után...

Van itt olyan @ki szülés után tiszta féltékeny lett? Meg minden idegesítette?

Figyelt kérdés

A párom nem éppen romantikus alkat,ami régen nem is zavart, de szülés után már jól esett volna ha néha megdícsér(pl ha szépen kiöltözöm)...mindíg próbálok igényes, szép lenni...jól kinézni mire haza ér 2 gyerek melett is, úgy hogy a kicsi még most lesz 3 hónapos...

Megemlítettem az első szülés után is hogy jó lenne ha néha megdícsérne, romantikáznánk, mivel az első szülést követően is enyhén depis voltam bő 5-6 hónapig...egy ideig figyelt rá, aztán megint nem de csak helyre rázódtam...

Most megint ez a helyzet, sőtt roszabb lett!


Pl ilyeneken húzom fel magam:


Mondtam pl hogy a házzassági évfordulónkon (1 hónap múlva lesz) menjünk el kettesben valahova, anyu addig vigyáz a kicsikre...erre azt mondta oké, szervezzem meg...de hát ez nem hiszem hogy az én dolgom lenne...jobban örülnék vmi meglepinek...mégis ő a férfi...


Játszóterezni szokott a nagyobb gyerkőccel és ez alatt a játszótéri anyukákkal jól elbeszélget---nah én már erre is féltékeny vagyok....amikor meg Vele vok annyira nem haverkodik és már azzal a gondolattal engedem le játszózni hogy nah majd biztos jót dumál vmelyik anyukával miközben nekünk meg 2 gyerek melett már lassan abszolút se erőnk, se iőnk egymásra....


A másik h a kicsi olyan hanferkvencián sír (magyarúl visít mint egy kismalac amit én mellesleg bmi cukinak találok) a férjem a falra mászik Tőle...és már attól feszült leszek ha nyekereg kicsit mikor a férjem itthon van mert tudodm hogy őt ez mennyire idegesíti...


Szóval ilyeneken húzom fel magam...lassan kibírhatatlan leszek úgy érzem...hogy változzak meg ? Van ezek között olyan ami jogosan zavar szerintetek?


2011. szept. 26. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
szia én is lassan 3 hónapja szültem.én is ideges voltam,vagyok.nekem is 2 babám van.én is depis vagyok.valamikor jobban vagyok van hogy rosszabb.Párom nekem se romantikus.Mi megbeszéltük a dolgokat.az estéink csak a mienk,olyankor csak egymásra figyelünk.(gyerekeket lefektettem azután)Nekem sokat segít hogy elterelem a figyelmem ha van időm net,beszélgetés,kimozdulok(boltba megyek)szülés után ki se mozdultam.ha akarsz kicsit beszélgetni írj andi.23@windowslive.com ra egy 26 éves anyuka vagyok 5éves és 12 hetes babákkal
2011. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindenképpen írok Neked holnap! Köszi hogy írtál :)) már ettől is kicsit jobban érzem magam hogy van aki tudja mire gondolok..
2011. szept. 26. 15:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Én amúgy 25 éves vagyok...Egy 20 hós kislányom és egy 2.5 hós kisfiam van.
2011. szept. 26. 15:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, ne haragudj, hogy nem tudok segiteni de egy 20 honapos lanyod es egy 2,5 honapos kisfiad van, le a kalappal elotted csak ennyit szerettem volna mondani. :) Nekem egy 20 honaposom van es alig birom szusszal. :) Kitartast kivanok nektek es remelem, hogy rendbe jonnek a dolgok.
2011. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én nagyon féltékeny lettem, persze próbálom nem mutatni de néha előtör belőlem a sárga szemű szörny. Utálom és tiszta ideg leszek ha valami nő ír vagy szólítja le a páromat, mert a babát meg akarja nézni. Totál kezdek meg hülyülni, mert egész nap van mikor 2 napig is egyedül vagyok a gyerekkel, mert a párom dolgozik és ismerőseim pedig itt nincsenek. Mivel ő olyan fárad és szüksége van a pihenésre ezért éjszakánként sem alszik velünk egy szobában. Szerinte gyerekkel itthon lenni és háztartást vezetni nem munka. Amióta megszületett a gyerek teljesen megváltozott, engem teljesen elhanyagol a házimunkába se segít be, ha ideje van vagy inkább kedve akkor babázik egy kicsit, de csak addig amíg nem kezd el sírni a baba.

Nekem fürdésre 5 poercem van ő meg fél akár órát

is is sziesztázik a kádban. Ha tudtam volna előre hogy így meg fog változni akkor nem vágok bele a gyerek témába. Nem értem miért ilyen, hisz ő jobban szerette volna a gyereket mint én.



Jah és minden idegesít és mindenki.

2011. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs nem kötekszem, de akkor most 3 hónapos a kisebb, vagy 20 hónapos??? Mert mást írtál a kérdésben, meg mást a kommentben...
2011. szept. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megint én, már értem, bocs, szóval 2,5 hós a kisebb, elnéztem.
2011. szept. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia első vagyok vártam hogy írj ,de eddig nem kaptam levelet tőled.
2011. szept. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!