Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet terhesség gyógyszer...

Lehet terhesség gyógyszer mellett? Részletek lejebb.

Figyelt kérdés

Jangee gyógyszert szedek már egy jó ideje. Barátommal megszakításokkal is védekeztünk. Ebben a hónapban 2 napot késett a menstruációm, tegnap este jött meg, de ma már olyan volt, mint annó mikor a vége fele jártam. Nagyon aggódok. Terhesség alatt tudtommal nem kellene menstruálnom, viszont akkor miért késett és miért volt ilyen gyors lefolyású?

Csak normális kommenteket! Köszi


2012. márc. 28. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt is lehet menstruálni, főleg az első hónapokban, amikor a szervezet még nem áll át a terhességre. Ritka jelenségről van szó, de létezik ilyen.

Ezzel tudom nem nyugtattalak meg, csak a hátterét írtam le a dolgoknak!

Egy teszt, reggeli első pisiből, és ott lesz a válasz!

2012. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még akkor is ha gyógyszert szedek és "nem ment" el bennem?
2012. márc. 28. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
nézd, a gyógyszer elméletileg azért van, h egyéb kiegészítő módszereket ne kelljen alkalmazni. nyilván még jobban csökken az esélye, ha pluszban megszakításos módszerrel voltatok együtt. De ezt nem lehet megírni, hogy "á, nem vagy terhes". Teszt, csak ezt tudom írni megint.
2012. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!