Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen etetőszéket ajánlanátok...

Milyen etetőszéket ajánlanátok ami újszülött kortól használható?

Figyelt kérdés
Mindenképpen olyat keresek, amibe a nem ülni tudó 2 hónapos babámat is bele lehet rakni, mint egy pihenőszékbe, vagy hordozóba. Legyen kereke is, hogy könnyen tudjam mozdítani a lakáson belül, és ha lehet, elég nagy legyen súlyú babát is bele lehessen rakni, azaz sokáig jó legyen. Az is jó lenne, ha levehető tálcás lenne, esetleg dupla tálcás. Ja, és ha lehet, ne 100.000,-Ft-tól kezdődjön az ára. :)
2012. márc. 28. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A prima pappa kb. olyasmi, amit leirtal.
2012. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pl. Peg Perego székek: Prima Pappa, Tatamia stb.

De egyébként arra figyelj, hogy ne legyen benne fél óránál többet naponta ilyen jellegű dolgokban (babahordozó, pihenőszék, etetőszék), mert megterheli a gerincét, ha sokáig van benne. Ekkora babának a vízszintes a legjobb, vagy ha kézben van.

2012. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Peg Perego Tatamia van.4 hós korábanm vettük,előbb is használhatta volna.mondjuk ez 80.000 volt.de nagyon jó.ez amúgy mindennek megfelel ,amiket írtál.hintává is alakítható.kerekes,2 tálcás,tényleg olyan,amilyet leírtál és végülis nem 100.000 :)
2012. márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnézem őket, illetve azt hiszem a Tatamia vagy mi tudom melyik.


Na igen, neki kézben a legjobb, ezt vettem észre, csak az a bajom, hogy holnap lesz 2 hónapos, és 6,5 kiló :)) Picit nehéz annyit kézben tartani, meg az etetőszékben ki tudnám tolni a konyhába is, és ha abban van, és nem a kezemben fekszik, akkor még csinálhatnék is valamit :)

2012. márc. 29. 16:23
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Kicsit off: Egyébként az sem biztos, hogy az etetőszékben ellenne hosszabb ideig. Én a pihenőszékben vittem magammal, de neki nem tetszett, akármilyen közel volt hozzám, akárhogy dumáltam neki, énekeltem, adhattam neki bármilyen színes, csörgős játékokat, őt nem érdekelte, csak kézben nyugodott meg. :D

Esetleg hordozókendő, mei tai? Nálunk a hordozás vált be, gyakran el is aludt, szinte alig sírt. Plusz tudtam közben mást is csinálni, mert ugye szabadak voltak a kezeim.

Bocsi az offért! :)

2012. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pihenőszékünk nincs, ha nagyon ki kell menni a konyhába, akkor a hordozóban viszem, csak a pult nagy részét elfoglalja úgy. Hordozókendőben nem gondolkodtam még, nem tudom hogy bírná a derekam, hogy már most 6,5 kiló :) De még gondolkodok mi legyen, szóval köszi :)
2012. ápr. 2. 07:17
 7/7 anonim ***** válasza:
27%

5. vagyok.

Ó, hát a súly miatt ne aggódj, ha nem bírod elől, akkor hátra is kötheted! :D

És a hordozás kifejezetten jó a babának, testileg és lelkileg is. :)

Nézz körül esetleg ezeken az oldalakon, találsz infókat:

[link]

[link]

[link]

[link]

És egy fontos dolog: ne hordozz kifelé fordítva!

[link]

[link] /babahordozasrol-bovebben/miert-art-a-kifele-hordozas

2012. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!