Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megpályáznád így a munkát?...

Megpályáznád így a munkát? Majdnem 2 éves és egy 3éves gyerkőc mellett?

Figyelt kérdés

Tavaly elvégeztem egy óvodai dajka képzést.Most üresedés lett az oviban.Eredetileg azt terveztem,hogy a másik dada nyugdíjazása után kezdenék dolgozni(kb 2-3év).A nagyobbik ősszel kezdte az ovit (ott ahol üresedés van)a kicsi elvileg 2013.januárjában.Addig kellene azt a kvázi fél évet valahogy megszervezni,ha mondjuk megkapnám az állást.(pl egész napos bébiszitter....)

Szerencsére a férjem jól keres,nem igazán szorulunk arra,hogy én is dolgozzak-de egyrészt mindenkinek jól jön egy kis kereset,másrészt meg mégis csak munka.

Férjem nem nagyon rajong az ötletért,hogy dolgozzak,mondván a felét visszaviszed,nem vagy itthon,és csak ér munkahelyi stressz,és azt meg haza hozod.

Így megpályáznád? (ami egyáltalán nem garancia arra hogy meg is kapod az állást)



2012. márc. 29. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én megpályáznám. Valami barátnőd csak van, aki tudna vigyázni a kicsire. Ha idevalósi lennél, bevállalnám olcsón negyedikként. Lesz munkahelyi tapasztalatod, nyugdíjad ect. Ráadásul a nagyobbik gyerekednek is könnyebb lenne a beszoktatás!
2012. márc. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen meg. Valamikor úgyis el kell menni dolgozni, a dajkák után pedig nagyon nem kapkodnak, mivel ez is olyan szakma, ahonnan kihalnak vagy nyugdíjba mennek az emberek. Addig a kicsire is vigyázhatna bárki, utolsó esetben bébiszitter is bár annak szerintem semmi értelme, mert a keresetedet ráköltenéd.
2012. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi az hogy én megpályáznám az tuti.

15 éve itthon vagyok 4 gyerekkel,de már pár hónapja munkát keresek én is,de még kilátásba sincs munkahely.

2012. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én inkább nem pályáznám meg. Ha nem vagytok rászorulva, inkább a gyerekekkel legyél otthon még egy évet. Addig meg még annyi minden történhet, kaphatsz jobb lehetőséget is. Ezt az egy évet pedig senki sem fogja Neked (főleg a gyerekeidnek) visszaadni... - szerintem.
2012. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most van ott a lehetőség?

És 1 év múlva mi a biztos?Mert még munkahely sincs.

2012. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma megkérdeztem,hogy meghirdetik e az állást.azt a választ kaptam,hogy már meg van a jelöltjük.

úgyhogy a "probléma" tárgytalan lett.Bár igaz ami igaz,attól még leadhatom a jelentkezésem...

2012. márc. 30. 12:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Látod ezért mondtam,hogy pályázd meg,mert még munkahely sincs.Én legalábbis nem találok,pedig gőzerővel keresem.De még van időd ne szomorkodj!

Ha lesz még valami lehetőség küld el!

2012. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!