Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Télen hogy oldjátok...

Anyukák! Télen hogy oldjátok meg a bevásárlást egy majdnem 2 éves gyerekkel (nincs kocsink)?

Figyelt kérdés

Lányom most 19 hónapos. Tavaly még babakocsival jártunk, de most elgondolkoztam rajta, hogy mi lesz idén télen.

Van egy bolt ami kb 5 perc gyalog, de a tesco és a lidl(ezek olcsóbbak és több minden van) kb 15 perc gyalog(nekem, ha egyedül mennék). Most biciklivel járunk, de mi lesz, ha fagyos lesz az út, vagy esik a hó? Esetleg ti használnátok 2 éves gyereknek még babakocsit(még nem adtam el)?

Vagy szánkó esetleg? Sajnos segítségem nincs, apa is vidéken dolgozik és csak 10 naponta jár haza.

Télen szoktatok biciklizni, ha nem esik a hó, csak hideg van és nem csúszós az út?

Köszönöm.


2011. aug. 14. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tavaly télen volt 19-21 hónapos a kislányom. A bolt nekünk is 5 percre van, más meg számításba sem jöhet, mert kisebb településen lakunk. (Tesco és egyebek csakis autóval.)


Tavaly még babakocsival jártunk, de idén gyalog megyünk.

Az enyém most 2 éves és ha most lenne tél én simán gyalog vinném.

2011. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
októberben volt a szülinapja,és januárig használtunk babakocsit.
2011. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Telen a biztonsag kedveert,amikor meg nem nagy a ho,en tolnam a bicklit a gyerekkel,ha szaraz van birod hajtani is,ha nagy ho lessz,szanko,meg elmeny is a gyereknek,ha a szankot valami okbol nem akarod,akkor is birod tolni a biciklit,igy gyorsabban odaersz mint gyalog.
2011. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
* mint gyalog ketten.
2011. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem idén már szeretni fogja a szánkót, tavaly még félt.
2011. aug. 14. 16:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Lányom decemberben lett 2 éves, szintén 10-15 percre van minden nagyobb bolt. Mi már akkor is gyalog vagy babakocsival mentünk. Sosem nyavalygott , élvezte a havat, fel sem tűnt neki a gyaloglás fáradalma, a hóval volt elfoglalva :)
2011. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Simán használnám a babakocsit is, legfeljebb nem ül bele végig. De abba még bele is lehet pakolni.
2011. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fiam most 21 hónapos. Télen tehát túl lesz a kettőn és simán használni fogjuk a babakocsit olyan célzattal, amit írtál.
2011. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Babakocsival mennék. Ahogy az egyik előttem válaszoló is írta, simán bele is lehet pakolni a bevásárlást, ha a gyerek nem is akar a kocsiban ülni.Az én kisebbik lányom januári, kb. novembertől már nem használtuk napi szinten a babakocsit, de nagyobb utakra, bevásárlásokra vittem néha még a következő nyáron is.
2011. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Télen szépen lassan totyogva:)

Januárra vártuk a tesót, 19hónapos volt a nagy. Lassan, mindig csak az épp fontos dolgokért totyogtunk el. Melegen felöltöztettem(overál, vagy vastag naci-kabát) és mentünk.

Hétvégén a férjem és apósom ment bevásárolni kocsival, néha a férjem kocsi nélkül.

Én nem tudok biciklizni:)

2011. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!