Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Számotokra melyik az álom...

Számotokra melyik az álom babakocsi?

Figyelt kérdés

Milyet vennétek, vettetek /ha pénz nem számít/. Előnyei, hátrányai esetleg.

Tudom sok babakocsis kérdés volt, de lécci erre még válaszoljatok. Köszi


2009. jún. 15. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyi pénzem lenne, hogy nem számít, akkor Stokke: [link]

Én gyakorlatilag szerelmes vagyok ebbe a babakocsiba, úgy nézegetem, ha látom másnál, mint a pasik az autókat :) Mondtam is barátnőmnek, hogy ha nyernék a lottón, én simán vennék egyet, nem érdekel, hogy már két éves a gyerek, max ha nem ül bele, tologatom játékbabával XD

2009. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem volt lehetőségem nagyon kipróbálgatni őket..

A jogger bejött (de nem városban bkv-zva), és a PP Aria is.

Persze, ha az ár nem lenne gond, valami hiper szuper, könnyű , dizájnos, "magától gurulós" csodajárgányt néznék, mindet kipróbálva, de nem hiszem, hogy valaha sor kerül rá:(

2009. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, egyébként nekem is az első válaszoló linkjén lévő kocsi ugrott be:)
2009. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Graco Quattro Tour Delux,narancssárga(ezt a színt már nem láttam),100 ezer ft volt(tavaly)mi imádjuk.Hordozó,rögzítőtalp,textilmózes,lábzsák.Talán annyi hátánya van,h nagy és nehéz,de nekem ez nem számít,mert ezáltal stabil,a kocsim csomagtartója pedig nagy,szval elfér benne.Előnye sok van:lenyitható nagy bevásárló kosár,dupla bolygósítható kerek,óra,hőmérő,szemüvegtartó tok,tálca pohártartóval+a tolókarnál is van tálca 2 pohártartóval,lapra csukható,5 pontos biztonsági öv,fejszűkítő,állítható lábtartó,a baba előtti tálca lenyitható, stb.
2009. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez: [link]

Nem sokat lattam meg, de eloben gyonyoru. Es konnyu. Es pici. Es nem foglalna el a csomagtartonak meg a 20%-at sem...

Viszont 15 honapos lesz a "nagyobbik" babam, amikor megszuletik a kisebbik, igy ennek az iker valtozata most az aktualis alom.

[link]

Meg van par honapom, nem tartom kizartnak, hogy megveszem, ennyi az en lelkemnek is jar. Amugy is boven fel ar felett lehet eladni ezeket meg hasznaltan is.

2009. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyat vennék még egyszer, mint a miénk! Bergon, szürke és krémsárga, nagyon mutatós! Nagy -imádom a nagy járgányokat, és a télen lesz fél éves a lányom, szóval bebugyolálva is kényelmesnek kell majd lennie. A kerekei forognak, fixálhatók, fékezhetők, kétféle rugózás, egy csomó zseb és tartozék, meg funkció. Több százezret hülyeségnek tartok babakocsira költeni, de ha valakinek ez okoz megnyugvást :)én inkább egy millió ruhácskát vásárolok, ami szintén fölösleges ;´)
2009. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mint amit használunk :)

www.babaeden.hu Henry típusú, szürke-narancs

Akkora mint egy hintó, de én szeretem!! (nem kell tömegközlekednem)

A babám úgy el tud fetrengeni benne, mintha az ágyában lenne :)

És annyira nem is volt vészes az ára, hordozóval, mózessel, táskával, mindennel együtt volt 58ezer.

2009. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


ez világoszöldben:) csak most olyanról nem találtam képet.

2009. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van. IMÁDOM!

2009. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A Stokke nagyon meredek, szó szerint, de végignéztem a kisfilmet és beleszerettem. Okos kis szöcske. Kb úgy néz ki. Köszi
2009. jún. 16. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!