Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Loretta...

Mi a véleményetek a Loretta és Margaréta nevekről?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 18:07
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Apukának nem tetszik a Réka Luca Sára nekem a Réka kivételével tetszik.

Fiúból nagyon tetszik a Noel Kristóf ami apuka részéről szóba sem jöhetnek.Így ami mindkettőnknek tetszik az az Erik.

Lánynévről fogalmunk sincsen.Amiket írtatok szép nevek de én valami hangzatosabbra gondoltam és picivel átlagon felülibbre...

2012. márc. 29. 18:35
 12/33 A kérdező kommentje:
A kishúgom is Petra 3 éves nagyon eleven és csodaszép kis csaj.:)Igazából én is kislányt szeretnék apuka persze kisfiút.:)Gratulálok.
2012. márc. 29. 18:37
 13/33 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem kapja az apja nevét, akkor nem lesz vita. Leánynévnek meg a Katalin (Katika) is nagyon szép.
2012. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Nekem a Margarétánál jobban tetszik a Gréta, egyébként az én kicsi lányomat Klárának hívják és mindenkinek tetszett eddig aki hallotta... a Lara névből gondoltam, hátha neked is ... :) Most fiút várunk, de nevet nem is néztam, mert az apukája nevét kapja :)) Ha a mostani is lány lett volna, akkor a Noémi, Blanka, Gréta lett volna, mint lehetőség és még 1-2 név, de az nem jut eszembe...:(
2012. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Az apja neve János tehát részemről ez kilőve,ugyancsak a Katalin is,hisz ez pedig az én nevem.Ő az apja után,én édesanyám után kaptuk a nevünket és mi ezt a hülye szokást semmiképpen sem szeretnénk folytatni.:)
2012. márc. 29. 18:47
 16/33 A kérdező kommentje:
A Klára tetszik....:)Fel is írom,köszönöm.
2012. márc. 29. 18:49
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Az én leányom Borbála Rozália lett. Ajánlom az Ágnest nevet, de ugye te Katalin vagy. Nagyon szép, ha még lesz lányom akkor a Katalinon el fogok gondolkozni.
2012. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

A Loretta az szép név, de a Margaréta az nem tetszik.


Nekem ha lányom lesz, akkor lehet, hogy Rebekának fogják hívni.

2012. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom én gyerek koromban nagyon nem szerettem a nevemet.Ezért is nem adnám a lányomnak.Most már megszoktam 22 év alatt:)
2012. márc. 29. 19:06
 20/33 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a Margaréta tetszik, a Loretta nem. Ezek szerintem egyik sem "elcsépelt", nem gyakori nevek.


Amiket még írtál, Kloé szerintem itt Mo-on nagyon nem jól hangzik. Lili, Lara túl gyakori.


Fiúnévben az Erik szerintem nagyon jó választás!

2012. márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!