Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a legjobb krém a babapopsira?

Mi a legjobb krém a babapopsira?

Figyelt kérdés

Eddig sudocremet használtunk napi rendszerességgel, a doktornő mondta, hogy minden pelenkázáskor lehet használni, de olvastam, hogy megszokja a baba bőre és nem kéne kenni minden nap csak ha kipirosodik.


Shea vajra gondoltam. Erről vélemények? Ma abbahagytuk a sudocremet.


Ki mit használ? És mikor ( csak ha piros a baba popsija vagy mindig)?


2012. márc. 29. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:

nemrég tettem fel én is itt ezt a kérdést. Végül egy gyógyszertári kikevert popsikrém mellet maradtam az van ráírva, h otki popsikenőcs... ez minden pirosságot levisz, legalábbis nálunk nagyon bevállt. Sudocrem is jó, csak igen, azt ilyen speckós esetekre használnám inkább én is.

Viszont ezt az otki-s krémet minden pelenkacserekor használom babámnál.

2012. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a gyerek dokivl iratattam boraxos popo krémet. Azt használtuk rendszeresn, és "gond" esetén a Sudot.
2012. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha minden áron ragaszkodsz a gyerek fenekének kenéséhez minden pelenkázáskor, akkor érdemes felíratni a gyerekorvossal krémet. Azok a legjobbak szerintem. Ha pedig kipirosodik, vagy pöttyösödik, akkor jöhet a sudocreme illetve a neogranormon. 3 gyerekes anyuka
2012. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is orvossal íratom a popsikrémet, nagyon jó. Sudocreme csak ha gond van.

Shea vaj elég drága popsikenéshez, és nem is igazán erre célra való. Ha hidratálni akarsz a shea nagyon jó.

2012. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A gyógyszertárinál nagyon piros volt a feneke születése után 3-4 nappal, pedig minden pelenkázáskor kentem neki, így jött a sudocrem.


Nem ragaszkodnék a mindenkori kenéshez, de most hogy abbahagyjuk a kenését sudocremmel, lesz valami elvonási tünet a popsiján? Pirosodás, hámlás...akármi?

2012. márc. 29. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd el és rögtön kiderül. Ha nem válik be esetleg próbáld meg keverni a sudocremet egy kis körömvirág krémmel.
2012. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imádom a Neogronormont még a mai napig is használjuk!Ezt is érdemes kipróbálni a fiamnak ekcémás volt a bőre bőrgyógyászhoz jártunk és ez csodákra volt képes!:)
2012. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!