Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a férje maga csinált homokozót, egyéb kerti játékot a gyereknek?

Figyelt kérdés

Ha esetleg nem szuper titkos tervek alapján készült, akkor adnátok ötleteket.

Homokozót mindenképpen olyat szeretnék, aminek van teteje/napvédője. Húsvéti szünet alatt szeretnénk megcsinálni, április végén lesz a szülinapja.

Előre is nagyon köszi az ötleteket.


2012. márc. 30. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Homokozót készen vettük tavaly, mert a férjem lusta volt csinálni, de idén már "kedvet" kapott és épp 2 hete épített fából egy csúszdának felmászó emelvényt. Nagyon szuper lett, olyan mintha bolti lenne.

örököltünk egy csúszda testet, aztán építkezésből maradt faanyagunk, azt használta fel.

Kiszámoltuk, kb 30-40 ezerből jött ki szemben azzal, hogy ilyet kb 80 ezerért árulnak. ( a 40-ben beleszámoltuk a 20 ezres csúszdát is, amit persze nekünk már nem kellett megvennünk.

Majd lefotózom és linkelek ha kéred!

2012. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kiszaladtam lefotózni:)

[link]


Nagyon kicsi a kertünk, ezért van így ráépítve a faházra, másképp nem fért el, de lehet különállóként építeni is.

Még le kell kenni ( a homokokót is át kell kenni más színűre), hiányzik még egy-két kapaszkodó, és egy oldaltámasz a létrára, hogy nehogy ráessen a beton lépcsőre a kislányom. Sajna ez kényszer volt.


A homokozó lecsukható, ha fel van nyitva, akkor lesz belőle kis pad:)

Szerintem a naptető nem olyan jó ötlet, mert a nap nem mindig ugyanonnan süt, én egy sima napernyőt állítottam mellé tavaly.

Lányom is szülinapjára kapta a csúszdát:)

2012. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szuper, köszi a képet is.
2012. márc. 30. 15:45
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekünk is saját készítésű van! A Párom asztalos,egy időben ebből is éltünk.

Mi magunknak először a Lidl-ös újságból kinézett nagyobb,tetős homokozó-és homokozó házat koppintottuk le,aminek tök jó oldalát is csináltunk,jó nagy volt- igaz nem csináltunk kerekeket a homokozó alá (a Lidl-ben amit árultak,az volt a lényege,hogy be lehetett gurítani a homokozót a ház alá,így védve volt mindentől).Lécekből készült.

Ez kb 2 évig volt kint,akkor megunta az Apuka,és a határozott "NE NYÚLJ HOZZÁ!!!" ellenére szét szedte.

Ezután lett egy kisebb,egy házikó- egy kunyhó- meg előtte egy homokozó. Az is kicsi-pedig akkor már ketten játszottak benne... Az "hulladékból" van. Asszem Földváron lehet kapni kalodás fát,1 köbméternyi fa van benne,amiből mi kerítést is csináltunk magunknak (is),meg a kutya kennel is abból van. Az egy kaloda fa 6000 ft-volt. Hogy pontosan mennyiből jött ki a homokozó és a ház,azt nem tudom,de tekintve,hogy a fa a legdrágább alkotó eleme,amiből maradt még úgy is,hogy a kutya kennelt,meg a kerítést is csináltuk. Nekünk fából készült hinta ágy is van. Ha jól rémlik,akkor ez egy játszótérből maradt ki anyagból van.

2012. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk házilag gyártott homokozónk van.

Holnap készítek róla fényképet, most sajnos nem találtam egyet sem.

Az IS-ban láttunk ilyent, párom minden oldalról lefotózta, majd apóssal megcsinálták. Van teteje és állítható napfénytetője is.

2012. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A férjem most készül csinálni a kisfiunknak homokozót és csúszdához való állványt is. Ha nem haragszol kedves Kérdező, akkor én is figyelem a válaszokat, hátha kapunk jó ötleteket. Köszönöm.
2012. márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Esetleg valaki tud méretet írni? Mi az a méret ami még nem túl kicsi, de nem is túl nagy. Valószínű egy vagy max két gyerek fog játszani.

Persze, nyugodtan figyeld.

2012. márc. 30. 22:56
 8/15 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Persze ilyenkor nincs feltöltve az aksi a fényképezőgéphez. Kerestem tavalyi képeket, valamennyire látszik milyen a mi homokozónk. 2*2 méteres, körben ülőkés, a teteje azon a képen látszik, amin a kis Kopasz Joe morcos. A napfénytető narancsszínű ponyvából lett csinálva, és úgy van felkötözve a keretre, így bármikor leszedhető. Mi pl le szoktuk venni ha nagy szél van, hogy ne kapjon bele.

2012. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyiből tudjátok kihozni, van-e hozzá anyagotok, de amit leírtál követelménynek, az pont ráillik arra, amit az Aldiban árultak pár hete, mi azt vettük. 14.990,- volt, van teteje, ami napvédőként működik amíg játszik a gyerkőc, majd le lehet ereszteni rá a homokozó felületre, hogy védve legyen a homok esőtől és az állatoktól.
2012. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ilyen: [link]
2012. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!