Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a férje maga csinált homokozót, egyéb kerti játékot a gyereknek?

Figyelt kérdés

Ha esetleg nem szuper titkos tervek alapján készült, akkor adnátok ötleteket.

Homokozót mindenképpen olyat szeretnék, aminek van teteje/napvédője. Húsvéti szünet alatt szeretnénk megcsinálni, április végén lesz a szülinapja.

Előre is nagyon köszi az ötleteket.


2012. márc. 30. 10:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Az Aldis nem nagyon kicsi?
2012. ápr. 1. 08:19
 12/15 anonim ***** válasza:
19 hónapos a kislányunk, neki pont jó, eddig kagylóformájú műanyag homokozója volt.
2012. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi, szuper. Az jött le, ha tudok olcsó fát szerezni, akkor nagyon megéri, már csak az időt kell rászánni az apukának és a nagypapának :-)

Azért rákukkantok az Aldisra is, habár a csúszdás mászó amit az egyikőtök lefotózót nagyon tetszik és azok tényleg nagyon drágák ha készen veszi az ember.

2012. ápr. 1. 20:17
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok aki a legelején a csúszdás mászókát írta.

Ha tudtuk volna egy évvel ezelőtt, hogy idén kapunk egy csúszdát, akkor biztos nem veszünk kész homokozót, hanem meggyőzöm a férjem, hogy kompletten csinálja meg maga az egészet és akkor már nem olyan hányaveti, mint most.

Ha gondolkodtok csúszdában is, akkor mindenképpen úgy érdemes megcsinálni, hogy a négy láb között legyen középen a homokozó, a mászóka alatt pont, ahonnan indul a csúszda.( vagy legalább a fele, ha nagyobbat szeretnétek) Így nem foglal annyi helyet és naptető is lesz fölötte. Viszont ha azt szeretnéd, hogy 2 gyerek kényelmesen homokozhasson benne, akkor szerintem kell hozzá egy 1,5x1,5 m-es homokozó legalább. Ha e fölé építed az emelvényt, akkor elég sok a faanyag, de profi játszó lehet a gyerekeknek. Lehet fölé kis sátortetőt is tenni, mi nem tettünk, mert a faház teteje nagyjából fölé lóg , csak nem látszik a képen.


Én a teszveszen nézegettem az eladó csúszdákat, onnan vettem az ötleteket, hogy mire kell vigyázni, hogy ne essen le könnyen a gyerek, stb. Próbálj Te is sokat átnézni, és amiben valami tetszik, azt felhasználjátok. Nem muszáj egyet lemásolni, csak az alap méretek legyenek meg, a többi fantázia kérdése.

Itt az egyik, amiről mi is puskáztunk, bár én építő mérnők vagyok, ezért könnyebb volt. Rajz nem készült, rögtönöztünk:)

[link]


Igen, az olcsó faanyag a nyitja, jól látod:)

2012. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, jó ötlet, majd átnézek pár képet és "lopjuk" az ötleteket. Helyünk az van bőven, viszont faanyagunk nincs :( majd azt is nézek, hátha kifogunk valamit olcsón.
2012. ápr. 2. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!