Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit szokás adni az orvosna...

Mennyit szokás adni az orvosnak ha ő azt mondja amennyit gondolunk?

Figyelt kérdés
Mindig munkaidőben kórházban vizsgált és minden alkalommal lett pénz adva neki (bár nem kérte), volt mikor egy hónapban kétszer is menni kellett.
2012. márc. 30. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Ebben az esetben 20-30 ezret adnék maximum! És csak az orvosnak, senki másnak! Még a szülésznőnek sem.


Engem is mindig a kórházban vizsgált az orvosom és sosem kért pénzt, a végén 50 ezret kapott és egy 50 ezer forint értékű italt, mert tudtuk róla, hogy gyűjti.

A 6. héten meg is említette, hogy az ital gyönyörűen mutat az otthonában és hogy igazán nem kellett volna!

2012. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 30-at adtam.
2012. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 50-et adtunk, de attól is tettük függővé, hogy milyen lesz a szülés. Éppen ügyeletes volt az orvosom, és szerencsére szinte semmi dolga nem volt, csak varrt egy picit a végén.
2012. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 50 ezret akartam adni az orvosnak,de már csak akkor jött be,amikor bújt ki a babám,egész nap a szülésznő volt velem,aki tényleg nagyon jó fej volt,és segített mindenben.Így a szülésznő kapott 20 ezret,a doki 30-at.


(én is a kórházba jártam az orvosomhoz,annyian voltak,hogy 9 hónapos pocakkal 2-3 órát álltam a folyosón,mert hely nem volt,így a férjem szerint "örülhet",hogy egyáltalán kapott pénzt)

2012. márc. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!