Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről,...

Mi a véleményetek erről, tetszik nektek?


2012. márc. 30. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nem tetszik. Ez is egy "manipuláció". Egy néhány hetes embrió még nem érez szenvedélyt és hasonlókat amik a dalban vonnak.

Egy lányról szól aki terhes lett és most elakarja vetetni a babát. Sajnos van olyan élethelyzet amikor egyszerűen felelőtlenség világra hozni egy gyermeket. Minek? Hogy még egy ember szenvedjen mert mondjuk fiatal az anya és nem akar érte felelősséget vállalni, hagyja elkallódni?

Amúgy meg létezik örökbe adás is. Sokkal humánusabb az abortusznál és annál, hogy a "semmire" tartsa meg. Életet ad egy gyermeknek és egy másik, szerető családnál esélye lenne egy jobb életre. Csak hát erre a lépésre nagyon kevesen szánják rá magukat a saját önzőségük miatt.

2012. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Nem szeretem az ilyeneket. Másra erőltetni mézes-mázas burokban a véleményünket, és éreztetni, hogy szar alak vagy, ha nem értesz egyet. Köszi, egyszer elég volt belekattintani. (Amúgy nem támogatom az abortuszt, de ellene sem vagyok. Nem erről kellene beszélni, hanem a megfelelő védekezési formákról. Ilyekor már felesleges lelkizni. Előre kell gondolkodni, és ezt kellene másoknak is megtanítani! Arról énekeljünk, hogy "ha jön a szenvedély HÚÚÚZ GUMIT" ...!!!!
2012. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!