Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csinálhatok (nyers) tojásfehér...

Csinálhatok (nyers) tojásfehérje-mázzal sütit ha 3 évesem is eszik belőle?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy tök jó dominó süti receptet, de tojásfehérje és porcukor keveréke kell a pöttyökhöz. Mindig nagyon féltem a szalmonellától, nem is használtam ilyen típusú mázat emiatt. Ha jól megmosom és nem büdös a tojás akkor nem lesz baj?

2012. ápr. 2. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a nyers tojást semmilyen formában nem eszem meg felnőttként sem. Nem ismerem a süti készítésének a módját, de ha kicsit betolnád a sütőbe, miután bepöttyözted, csak addig amíg a fehérje átforrósodik? nem kell, h megbarnuljon. Így már mégse lesz nyers.
2012. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a Tescoban ( de biztos máshol is), dekor cukrot, tubusos, 4 szín van a dobozban, ki kell nyomni a tubusból, azzal lehet írni vagy rajzolni. Én is azzal írtam a lányomnak a tortájára a nevét 1 évesen, nem mertem ezt a tojáskeveréket használni.
2012. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tehetem a sütőbe mert csokimáz is lesz rajt arra kerül a tojásos díszítés. Én is olyan vagyok mint te, de már annyiszor olvastam meg láttam a tévében hogy ilyen díszítést csinálnak, hogy azt gondoltam én vagyok túl kényes a nyers tojásra.
2012. ápr. 2. 10:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves második, ez jó ötlet, van benne fehér is? Nem nagyon drága?
2012. ápr. 2. 10:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Tejszínhabbal is csinálhatod, igaz, ahhoz kell "nyomózsák". Ha teszel bele habfixálót, akkor tuti kemény lesz, elronthatatlan.
2012. ápr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, van benne fehér is. Ha jól emlékszem sárga, fehér, piros , zöld van benne. Sajnos már nem tudom megnézni, mert beszáradt és ki kellett dobnom. Sajnos elég drága, kb. egy ezres volt.

[link]


Ha ilyet veszel, arra figyelj, hogy ha nedvességet kap, akkor megszívja magát és szétfolyik.

A másik dolog, hogy vékonyan "fog", nagy pacnit nehéz vele csinálni.

2012. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!