Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ugyan olyan hatékony a nyers...

Ugyan olyan hatékony a nyers tojásfehérje mint a tükörtojásban?

Figyelt kérdés
Hát elkezdtem gyurni és szoktam inni tojás fehérjér csak k*** sz** nyersen XD szivesen meg enném tükörtájásban csak ugy nem tom hatékonye? segítsetek!
2010. jan. 20. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
a nyerstől szalmanellát kaphatsz asszem
2010. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
DE akkor jóó sütve is?
2010. jan. 20. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
jó persze
2010. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a nyers tojás majdnem olyan mint a tükörtolyás... ezért eszek cak rántottát :))))
2010. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a nyers tojás nagyon veszélyes edd főve,rántva, lágyan,keményen,csak nyersen ne:)
2010. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Igen lehet tőle szalmonellát kapni de aki odafigyel mit honnan stb...és szeretné de mégsem tetszik neki az íze vagy esetleg ragaszkodik a nyers tojáshoz mint évekig én is az tegyen bele kis cukrot keverje össze és kész akár a nyers piskóta csak épp liszt nincs benne xD


De igen lehet főve sütve bárhogy. Nem kell Rocky Balboa-t játszani ha nem akar az ember xD

2010. jan. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ugyan ugy meg marad benne a fehérje tartalom?
2010. jan. 24. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!