Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó hely a veresegyházi medvefa...

Jó hely a veresegyházi medvefarm? Érdemes húsvétkor kilátogatni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó hely, szépen kiépítették, van kis játszótér is. Érdemes vinni mézet vagy punnyadtabb (nem rothadt!) gyümölcsöt a maciknak.

Talán annyi, hogy ez max. 2 órás program, de. vagy du.

2012. ápr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó és olcsó! Bőven van hely parkolni, fix áras, addig maradtok, ameddig jólesik! Van játszótér, nem túl drága étterem, mosdó.

Érdemes kimenni, mi is készülünk, bár lehet, hogy halasztjuk, nagyon rossz időt mondanak addigra. :(

2012. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a max. 2 órát úgy értettem, hogy azért nincs ott annyi látnivaló, ami egész napra elég....
2012. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi nemrég voltunk, lányomnak (másfél éves) nagyon tetszett, leginkább az, hogy rohangálhatott össze-vissza, van játszótér és gyerekbarát a hely. A macikat is megnézte, de a legjobban az jött be neki, hogy mehet amerre lát. :)

Húsvétkor sok egyéb program is lesz, én is szívesen mennék megint, de tényleg pocsék időt jósolnak. Na majd meglátjuk.

2012. ápr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek szerint mindenkinek bejött, majd mi is kipróbáljuk:) Esetleg a környéken a nap másik felére valami másik programot még tudtok ajánlani?
2012. ápr. 4. 11:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó program, de készülj fel, hogy húsvétkor nagyon-nagyon sokan lesznek és a macik így is túl vannak etetve, nem mindig jönnek oda a kerítéshez.

Vihetsz a kicsinek babakocsit vagy kismotort végig tudsz menni vele. Van egy kisvonat is ami körbe jár, de szerintem jobb sétálva a saját tempótokban menni.

2012. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vácrátóti Botanikus kert jó még a környéken.

Vagy a Fóti Gyermekváros.

2012. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!