Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan halványíthatnám,...

Hogyan halványíthatnám, illetve hogyan tehetném észrevétlenné a stíráimat a belső combomom?

Figyelt kérdés
16 hónapja szültem. Terhességem alatt 25kg-t híztam, szülés után jelentek meg a combom belső részén a csíkok. Sajnos nagyon mélyek. Már fogytam 22 kg-t, a csíkok is halványodtak picit, de jön a nyár és ez nagyon zavaró. Előre is köszönöm a tippeket!
2012. ápr. 6. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Sporttal meg helyes táplálkozással halványítható. Teljesen eltűnni nem fog. Meg az Avonnak van egy jó testápolója terhességi csíkok ellen. Reggel meg este kell bekenni. Nekem az is halványította.

2012. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy idő után kifehéredik. A testápolók és a vérkeringés fokozása (pl. hideg-meleg zuhany, masszírozás) segít felgyorsítani a folyamatot.
2012. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rékára és Norbira tornázom január óta heti ötször 40 percet. Nagyon sokat alakult a testem a három hónap alatt is és nem hagyom abba.

A hideg-meleg zuhanyt pedig ki fogom próbálni. Köszi.

2012. ápr. 6. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!