Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukáktól kérdezn...

Kisgyerekes anyukáktól kérdezném, főleg akiket nem vet fel a pénz, mennyi pénzt adtatok nagyobbacska rokon fiú locsolóknak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk csak csokit szokás adni, pénzt nem.

Nem is hallottam még ilyenről, hogy pénzt kellene.

Budapest.

2012. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi sem adtunk pénzt senkinek, pedig régebben szokás volt!
2012. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem adtam pénzt, csak csokit. Nem azért, mert nem tehettük volna meg anyagilag, de van 3 kisfiam és szeretném, ha ők is a csokiért/festett tojásért mennének locsolkodni, nem a pénzért.


17 éves volt a legidősebb rokon fiú locsolónk, nem kapott pénzt sem ő, sem a felnőttek, sem a kisebbek.

2012. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
EGYETÉRTEK!!!! Az én kisfiaim is olyan szorgalmasan készülődtek a húsvétra, sok szép dolgot készítettünk együtt. Egyenlőre persze őket nem érdekeli a pénz,bár kaptak, sajnos emiatt volt is kis vita, mert haragudtam érte. Bár nekik fel sem tűnt. viszont a piros főtt tojásnak is annyira örültek. Elég gáz, hogy ennyire eltűnt a húsvét "varázsa".Legalábbis errefele.
2012. ápr. 10. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi sem adtuk pénzt, csak csokitojást, csokinyulat, felnőtteknek pálinkát. Csináltunk festett/díszített tojást is, de nem főttet, hanem kiszúrtuk és kifújtuk a tartalmát és csak a héjat adtuk díszítve.

Fiam 3 éves, ő játékokat is kapott és pénzt is. Eltettük, majd kap belőle valamit.

2012. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!