Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Együtt lehet élni valakivel...

Együtt lehet élni valakivel aki nem akar babát, de te erre vágy a legjobban?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az ellentmondás ilyen fontos kérdésben hosszú távon megöli a kapcsolatot.
2012. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
*vágysz
2012. ápr. 12. 13:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Együtt élni lehet, családot alapítani nem.
2012. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

gyógyszer mellett estem teherbe,azonnal vetessem el azt mondta,én nem akartam,végül missed ab. lett a vége.

mikor megmondtam neki,hogy már nincs baba,olyan könnyen vette a dolgot,én majd beleőrültem.akkor azt mondta,hogy akar babát csak később,de másnapra meggondolta magát és nem akar többet.akkor ne lebegtesse a reményt a szemem előtt,hogy lehet.és annyira nem segített túllépni a baba elvesztésén...

2012. ápr. 12. 13:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Szerintem tudod te is a megoldást. Vagy elfogadod az álláspontját, és nem lesz gyermeked, vagy pedig keresel magad mellé olyan társat, aki szeretne családot alapítani.
2012. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hinném el, hogy szeret ha azt mondaná, vetessem el a babát aki tőle fogant (és nincs rá értelmes magyarázata, hogy miért - a "csak mert nem szeretnék gyereket" nem tartozik bele ebbe a kategóriába)...nem tervezett babánál teljesen normális, hogy bepánikol meg át kell gondolnia a dolgot, de ha veled tervezi az életét és tudja, hogy szeretnél anya lenni akkor szerintem ez nem fér bele. Az meg, hogy nem is támogat lelkileg...szerintem ebben a kapcsolatban nem csak a gyerek téma (lesz előbb-utóbb) a probléma. Én nem pazarolmám az időmet mellette.
2012. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a volt párom 7 év után bökte ki, h nem is szeretne babát.

Elötte végig ábrándoztunk, én fősulis voltam, aztán dolgoztunk, összeköltöztünk, stb, volt eljegyzés, azon nyáron lett volna a esküvőnk.

Egy iste kibökte, h úgy gondolja, ő sosem akar gyereket.

Nehéz volt, végül elengedtük egymást, neki azóta sincs csak futó kapcsolata, én a férjemtől a második babát várom.


Az a férfi, aki egy iylen dolgot, mint a missed ab, ami megviseli a nőt, ilyen félvállról vesz, szerintem dobni kell, aki ennyire nem áll melletted, ennyire nem számíthatsz rá. Később talán megbánod, h elfecsérelted az életed mellette.

2012. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is nagyon sajnálom ami veled történt. Én valószínűleg nem tudnék együtt élni egy ilyen emberrel, ha gyereket szeretnék, de ezt a reakciót, ahogy lereagálta, hogy elment a babátok, megbocsájtani se tudnám.Ilyenkor kell a társ, hogy együtt gyászoljanak az emberek szerintem.

Ne áldozd egy olyan emberre az életed, aki megfoszt a világ legnagyobb kincsétől, mert ha belemész, egy életen át boldogtalan leszel, te is, és ő is, mert valószínűleg veszekedésekkel, feszültséggel teli lesz az életetek. Add meg magadnak az esélyt, hogy te is, és ő is boldog legyen egy olyan párral akivel közösek a céljaitok, álmaitok. Ha lemondasz a gyerekről annak ellenére, hogy vágysz rá, akkor ezt a döntésed örökre bánni fogod!

2012. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen kaliberu kerdesnem nem szabad abban remenykedni, hogy valtozni fog a nezopontotok es eveket pazarolni emiatt. Ha te biztos vagy benne, hogy nem mondanal le a kedveert arrol, higy egyszer anya lehess, akkor vedd komolyan azt is, hogy o sem akar valtozni. Mert igy ha egyszer megis fogan egy gyermek, akkor valoszinuleg nem lesztek egy csalad, ha sohasem vallaltok babat, akkor te leszel boldogtalan.

Lehet, hogy par ev mulva valtozna az allaspontja, de erre alapozni en nem tudnek a helyedben.

2012. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
előbb-utóbb nem birom tovább szerintem vele.csak lépni nehéz,túl a váláson.unok már ujrakezdeni.valahogy mindíg ütődött pasikat fogok ki,én sem vagyok tökéletes.már több mint 1 éve vagyunk együtt.28 éves vagyok ő 38.
2012. ápr. 12. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!