Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jósolta már meg jósnő, hogy...

Jósolta már meg jósnő, hogy hány gyermeked lesz és hogy lányok/fiúk-e?

Figyelt kérdés
Bejött?Ha igen a jóslástól számítva kb mennyi időn belül?

2012. ápr. 13. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

18 éves koromban azt jósolta egy jósnő, hogy 1 kislányom lesz, 30 éves korom körül.

Ehhez képest az elsőt 23 évesen szültem, és összesen 3 fiam és 2 lányom van.

Azt már csak hab a tortán, hogy velem volt a barátnőm, akinek 30 éves korában született meg az egy szem lánya. Csak a jósnő az én tenyeremet nézte, és nem az övét :-)

2012. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyik év elején azt jósolta, hogy azon a nyáron ismerem majd meg a férfit, aki a férjem lesz (ez így is lett), és 2 gyereket jósolt (de már a harmadikat várom, feltételezem nem lesz baja és meg fog születni egészségesen, mert azért annyira nem adok a jósnő véleményére).
2012. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
egyedülálló barátnőmnek tavaly azt jósolta egy jósnő, hogy év végéig kislánya fog születni. A keresztlánya (a kislányom) tavaly december 13.-án született. Szoktam ezen szórakozni, pedig mikor a kislányt jósolták neki, még nem tudtuk, hogy ő lesz a keresztanyja:) Szóval végülis született lánya, csak nem vérszerinti.
2012. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ugyanmár! :$ 21. században élünk! Gondolkodjunk is néha!
2012. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
17 éves lehettem, mikor a buszállomáson elkapott egy "jósnő", és azt olvasta ki a tenyeremből, hogy 3 lányom lesz. Ehhez képest 3 fiam van, és 1 lányom. :)
2012. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem 24 évesen három fiút jósolt egy cigány asszony. Most van egy fiam és egy lányom.
2012. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Voltam jósnőnéél,mikor munkakeresésben voltam,meg hogy majd év végefelé szeretnénk babaát!


Akkor azt mondta,hogy hamarabb leszek terhes mint gondolnám,ésösszesen két lányom lesz!


2 hét múlva pozi lett a tesztem!:)

És kb 4 hét múlva születik a második kislányom!

És sajnos olyan veszélyes komplikációkat okozott a második terhesség,hogy nem lesz több gyerekünk,pedig nem így volt a terv!


2 éves kislány és 36 hetespocakcsajszi anyuja

2012. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A barátnőm anyukája karikagyűrűvel. Nagyon hisznek benne, én nem.

Két kislányt jósolt egymás után, és egy "késői" kisfiút. Mivel most vagyok terhes az elsővel, majd meglátjuk így lesz-e. Még nem tudjuk a baba nemét. :)

18+1 hkm

2012. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

2 lányt jósolt. Van 1 fiam.

Nem hiszek ezekben a "mezei" jóslatokban.

2012. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ismerősöm hobbiból jósolt azt mondta baba érkezik a családba(6 éve nem sikerült teherbe esnem) gondoltam a tesóméknál.Köv.hónapban már terhes voltam.Az egyik vevőm még nem is tudta,még nem látszott semmi mondta hogy lányom lesz.Azt mondta az arcomon látszott.Nem hiszek ezekben de érdekes volt.
2012. ápr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!