Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Au-pairek/ex au-pairek!...

Au-pairek/ex au-pairek! Milyen okok miatt valtottatok csaladot, esetleg kerestetek uj munkahelyet?

Figyelt kérdés
Es mennyi ido utan?

2012. ápr. 14. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Először 2 hónap után váltottam. A nyári szünet kezdetén érkeztem, egész nap a két (bűnrossz, neveletlen) gyerekkel kellett lenni, ez olyan napi 12 óra munka volt alsó hangon. Mindig mondták, hogy szeptembertől már jobb lesz, mert suliban/oviban lesznek. Úgyhogy vártam, de nem lett jobb, amennyivel több szabadidőm lett volna napközben, annyival több házimunkát kaptam. A gyerekeket sem nevelték, még akkor sem szóltak rájuk, mikor a jelenlétükben bunkóztak velem, nem volt tekintélyem, a szülők meg leszarták kb, csak ne nekik kelljen kínlódni velük.


Ezután váltottam, és 1 csodás évet töltöttem el egy másik családnál.


Később újra au pairkedésre adtam a fejem, de 2 hét után felmondtam, egér volt a szobámban, nem zavarta a családot, nem mondtak el semmit, hogy mi hol van, mi hogy szokás, jöjjek rá magam...most sem hagytam magam kihasználni.

2012. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor neked tenyleg nyomos okaid voltak...fuuh

Nekem a gyerekkel nincs gond,mert meg csak 1 eves,max.annyi,hogy nem tudom mellette gyakorolni a nyelvet. Engem inkabb az anyuka zavar,hogy olyan mogorva kicsit,tehat nem túl kedves.Meg vannak ilyen hulye szabalyai pl h nem ehetek a szobamban,de csokit v almat sem.S volt h megszegtem egyszer,s kiakadt,mert mondta,h latta a szemeteszacskomba a csokispapirokat...

Meg meg mindig nincs internet a szobamba,pedig ok mondtak h lesz,s csak igergetik szerintem(telefonrol netezek).Ja meg a kajakat nem szeretem,olyan mu kajak...ezek eleg okok a valtasra???

2012. ápr. 14. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Mi az, hogy nem ehetsz csokit? Én tuti lépnék. Nem a gyereke vagy!
2012. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

De durva! Szerintem én is kétszer meggondolnám...

Félek is tőle hogy majd egy ilyen kekeckedős családot fogok ki, pedig nagyon nem szeretném... Még nem voltam aupair, csak nyártól szeretnék majd az lenni, de már előre félek az ilyesmitől. Esetleg lenne tanácsotok, hogy miket kellene megkérdezni a családtól kutazás előtt? Ami esetleg utalhat arra, hogy abnormálisok? Megköszönném a segítséget!

Kitartást kérdező, vagy jó új családot neked! :)

2012. ápr. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat mindenkitol,s igen valtani fogok hamarosan!S veszek internetet, mert vmelyik nap meg a szuleimmel sem tudtam rendesen beszelni,mert ez a no,ugy pakolt a hatterben,mint vmi haborodott...

Nos 03.09-es sokat gondolkodtam azon,hogy miket kellene kerdezned a csaladtol.Nem konnyu dolog az biztos,mert en is ugy gondoltam,hogy ezek normalisak...Mindenesetre tobb csaladdal is levelezgess,s ugy is osszetudod oket hasonlitani,mert en csak veluk leveleztem,s rogton ra is mondtam az igent. Szerintem az is jo jel,ha akar veled beszelgetni Skype-n, beakarjak mutatni a gyerekeket stb,nos nalunk ilyen sem volt.Ha kerdezik milyen kajakat szeretsz vagy hogy van-e valamilyen kulonosebb etrended, mond,hogy te az egeszseges kajakat szereted,a fott eteleket...ha nem akarsz fagyasztott hagymakarikakon m 1 perces Uncle Benses rizsan elni:D

hmm...nem is tudom meg,olyanhoz menj amelyikek nem fukarok..hehe.Remelem jok a tippjeim meg, hogy talalsz egy rendes csaladot!

2012. ápr. 16. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!