Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amit a védőnőnek mondok, azt...

Amit a védőnőnek mondok, azt tovább adhatja?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok hogy van neki valami titoktartás? vagy simán tovább mondhatja annak akinek akarja.
2011. ápr. 12. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Név nélküli történeteket én mindig hallok a védőnőtől. "Van egy anyuka, aki így meg úgy csinálja..." Ez engem nem zavar. Szerintem név nélkül elmondhat dolgokat, névvel természetesen nem.
2011. ápr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Én itt olyan dologra gondolok, ha pl: terhes vagyok, és nem akarom anyósnak még elmondani, de ez itt egy kis város és ismeri anyóst.

Tovább mondhatja neki?

2011. ápr. 12. 08:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem őket is köti a titoktartás, de ahogy az előttem válaszoló írta, nem nagyon tartják be. Név nélkül persze, de az enyém is mindig mesél pozitív és negatív sztorikat. Ebből kiindulva amikor megy a következő anyukához, lehet én vagyok a név nélküli sztori.
2011. ápr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaa!!! Ha megemlíted neki, hogy nem kellene anyósodnak tudni a dologról, nem fogja neki elmondani. Ebben biztos vagyok.
2011. ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen érelemben vagy biztos benne? Mert én biztosra szeretném tudni, mert már találkoztam 1-2 nem túl kedves védőnővel is.
2011. ápr. 12. 09:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nézd 100 %-ig csak önmagadban bízhatsz. Másban nem. Így keress szerintem valami más megoldást. pl.: mégis mond el az anyósodnak, vagy készülj arra az esetre ha megtudná
2011. ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod. Átgondolok minden lehetőséget.

Akkor végülis az a lényeg, hogy a védőnőtől függ, ha olyan elmondja, ha olyan akkor meg nem.

2011. ápr. 12. 09:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.


De tegyük félre, hogy védőnő. A piacon vásárolgatva, mint két barátnő, ismerős megállnak beszélgetni, pletyizni és már kész a baj.

2011. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szakmai etika rá is vonatkozik, a terhesség ténye pedig első körben csak rád tartozik, tehát elvileg nem mondhatja el senkinek. Ettől még ő lehet hogy azt gondolja, hogy te már úgyis elmondtad, ezért megemlíti, szóval inkább szólj neki, hogy tudod, hogy ismeri az anyósodat, de ne említse neki, hogy terhes vagy, mert még nem akarod vele közölni. Akkor biztos nem mondja el.
2011. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!