Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 6 hetes kontroll óta nem...

A 6 hetes kontroll óta nem voltam nőgyógyásznál. Gyógyszert szeretnék íratni és rákszűrést végeztetni. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Félek kicsit az SZTK dokiktól, nincsenek jó tapasztalataim velük. Legutóbb mikor fogamzásgátló tablettát akartam kérni, elém tett egy listát a forgalomba lévőkről, hogy válasszak. Így kell ezt? Ez úgy 5 éve volt, ha nem több.

8 hónapja szültem (terhesség alatt magán dokihoz jártam), terhességem előtt, már 2 éve nem szedtem semmit. Azt sem tudom milyenek vannak. Mi lesz ha megint csak ki tesz elém egy listát? Milyen vizsgálatokat kérjek tőle?


2012. ápr. 17. 10:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy hónapja hagyta abba a cicizést.
2012. ápr. 17. 10:50
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem úgy volt hogy amikor mentem 6 hetes kontrollra, akkor mondtam hogy szeretnék fogamzásgátlót.

elküldött a dokinő vérvételre, 2 hét múlva jött meg az eredmény miszerint trombózis gyanú miatt nem szedhetek hormonos fogamzásgátlót.

megkell hogy vizsgáljon elküldjön vérvételre stb, és utána kéne bármilyen listát mutogatnia..

ami az egyik nőnek beválik, a másiknak nem...

2012. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem akkor és ott minden előzetes vizsgálat nélkül a kezembe nyomta a listát.
2012. ápr. 17. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:

második vagyok.

szerintem akkor menj el másik orvoshoz én azt ajánlom, mert inkább fizess most pár ezret egy jó magándokiért, minthogy egy nem neked való gyógyszerrel fellépjen egy nem kívánatos terhesség például.

de ma már rengeteg helyi fogamzásgátló van ami nem hormonos, érdeklődd meg,

ezt a dokit meg hagyd a csudába, és ha van ismerősöd kérd meg hogy ajánljon egy jó dokit neked, aki rendesen ellát ahogy kell.

minden jót :-)

2 éves kislány és 11 hetes pocakos anyukája

2012. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
még annyi, hogy akkor menj vissza ahhoz a dokihoz, akinél szültél !!!
2012. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!