Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen volt abortuszod?...

Hány évesen volt abortuszod? Hogy közölted a szüleiddel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 13:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem januárban volt abortuszom 18-at töltöttem előtte 3 héttel!

Odaálltam eléjük mondtam nekik hogy lehet hogy terhes vagyok szerdán megyek orvoshoz!Szerdán az orvosnál be is igazolódott a gyanum!

Először tök féltem a reakciójuktól de megértették és próbáltak mindenben segiteni!

Hány éves vagy amúgy?Szerintem állj eléjük és mondd el nekik

2010. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
decemberben leszek 18 :S para van h terhes vagyok, nem tudom hogy közöljem anyámmal... majd biztos jönne az észosztása hogy ő megmondta meg hasonló dolgokkal jönne, meg a pasija is biztos osztana. attól is félek hogy ezért eltiltanak a pasimtól, meg attól is hogy lehet-e egyáltalán abortuszom (egy hónapja kellet volna megjöjjön). nálatok nem volt ez téma hogy volt abortuszod? szóval kik tudtak erről?csak a szüleid vagy a rokonság is? :S
2010. jún. 15. 14:04
 3/19 anonim ***** válasza:

Először is vegyél egy tesztet, ha terhes vagy akkor már kimutatja. Mivel kiskorú vagy, úgyis kell majd a szülő beleegyezése az abortuszhoz. Így nincs más hátra, hívd be a szobádba, és mondd meg neki, hogy terhes vagy. Biztos elmondja majd, hogy hogy kerülhettél ilyen helyzetbe, miért nem vigyáztatok, de hadd mondja el, ezen ne parázz, majd utána megnyugszik. Mondd neki, hogy ez van, már megtörtént, de a műtét után mész, és iratsz fel gyógyszert, és szedni fogod. Nem lesz semmi gond, ne aggódj.

Én 18és fél voltam amikor abortuszom volt. Nem tudott róla senki, sak a párom. Anyukám tavaly nyáron tudta meg, hogy 8 éve volt egy abortuszom, amikor 26 éves voltam, és terhes voltam a kislányommal.

2010. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
vettem 1 tesztet,negativ lett, gondoltam veszek mégegyet a biztonság kedvéért, az is negativ lett. azóta meg buta voltam és megint lefeküdtem a barátommal... szerintem holnap veszek egy tesztet vagy elmegyek nődokihoz(bár tartok tőle...:S nagyon gátlásos vagyok idegenek előtt /még fürdőruhára se merek levetkőzni a strandon.../)
2010. jún. 15. 14:26
 5/19 A kérdező kommentje:
még attól is tartok hogy mit fog ehez szólni a barátom anyja,apja... meg lehet oldani hogy ők ne tudják meg?? nálatok hogy volt ez?
2010. jún. 15. 14:27
 6/19 anonim ***** válasza:
Tudták a rokonaim anyuék sőt mivel faluban laktunk úgye elég gyorsan terjednek a hirek!Ne tesztet vegyél menj inkább orvoshoz mert nekem a kórházban sem mutatta ki a teszt hogy terhes vagyok csak az orvos elküldött vérvizsgálatra és abból tudták meg aztán ultrahang és kiderült hogy már 9 hetes vagyok a teszt mégsem mutatta!Az pedig hogy nem jött meg még nem jelenti hogy terhes vagy nekem is volt hogy nem vettem észre felfáztam és 1,5 hónapig nem volt meg!Ha lenne vmi olyan kérdésed amit itt az oldalon nem akarsz megkérdezni nyugodtan irj privibe és válaszolok akármire!
2010. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mióta vagy együtt abarátoddal? Egyébként nem muszály nagy dobra verni, ha te nem szeretnéd. Mondd meg a párodnak meg a szüleidnek, hogy ne mondják el senkinek, és kész. Ez a te magánügyed.
2010. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A nemi élethez a rendszeres dokilátogatás is hozzá tartozik, ez nem gátlásosság, vagy szégyenlősség kérdése. Mindenképpen menj orvoshoz, még mielőtt beszélnél a szülőkkel, legalább kiderül, hogy nem vagy terhes, és megnyugodhatsz. Valószínű nem vagy az, mert elég ritka, hogy nem mutatja ki a teszt, de ha egy hónapja késik, akkor a doki 100%, hogy látni fogja ultrahanggal. És minél hamarabb menj el, mert ha egy hónapja késik, az azt jelenti, hogy már 8-9 hetes terhes vagy, és ha el akarod vetetni, akkor a 12. hétig teheted meg.
2010. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat.

még holnap elmegyek orvoshoz. :)

2010. jún. 15. 14:46
 10/19 A kérdező kommentje:
már kb 2éve vagyok együtt a barátommal ^^
2010. jún. 15. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!