Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiam asztmás és allergiás....

Kisfiam asztmás és allergiás. Milyen asztmánál adják meg az emelt családit? Mi is megkapjuk?

Figyelt kérdés
Ventolint kapott, buventolt, revicetet, és garasone cseppet az orrába.A hétvégén volt két asztmás rohama. Voltunk ma a pullmanológián, 1,5 hónap múlva kell visszamennünk és a doktornő kitölti a papírokat az emelt családira és a közgyógyra. Csak azért nem tudom, mert még csak most hallottam erről hogy kapunk.

2012. ápr. 17. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

valószínű megkapjátok?

valószínű hogy ha vissza kell mennetek akkor fogja kiadni a papírt? nekünk úgy kellett vinni a papírt amit kitöltött!

vagy kitölti nektek előbb is?

2012. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert nem kérdeztem rá... ennyit mondott, hogy legközelebb megbeszéljük a közgyógyot és az emelt családit. Csak a neten mindenki mást ír... nem kérdeztem rá.
2012. ápr. 17. 17:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy egyáltalán hol kérdezzek rá, hogy biztosat tudjak?
2012. ápr. 17. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:

én a helyedbe kinyomtatnám a papírt erről és ha mentek 105 hónap múlva akkor vinném. és ha mondja hogy lehet intézni akkor már oda is tudod adni, amit ő kitölt. így nem kell visszamennetek!


Nekünk vissza kellett menni, mert nem számítottam rá.

és 35 km kellett újból utazni!


2 pl kell a családihoz

de nekem a közgyógyót pl nem mondták!

2012. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!