Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy újraindult...

Észrevettétek, hogy újraindult a lepontozó hadjárat?

Figyelt kérdés

Azért ide írom, mert ebben a kategóriában tapasztalni leginkább.

Volt már ilyen időszak, de aztán egy darabig normalizálódott a helyzet. Most megint ott tartunk, hogy lehetetlen normális százalékot elérni. Adott egy kérdés, adsz rá egy korrekt választ, utánad még jó néhányan megerősítik, senki nem tiltakozik, de a százalékok 40-50 körül mozognak. Mi ennek az oka?


2012. ápr. 18. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Hát igen... Unatkoznak az emberek, vagy nem tudom! Nekem nem a pont, a százalék számít, de néha azért zavaró, idegesítő, hogy egy teljesen normális, értelmes választ lehúznak!
2012. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
hát igen eddig én is 94-es voltam :-(
2012. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Itt pl. az első válasz az enyém, árulja már el valaki, mitől volt haszontalan??? De a többiek is hasonló százalékokat kaptak, röhej.

2012. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Igen, az így volt nálam is, bár ha egy kérdés épp egy véleményre kíváncsi, attól még nem lepontozandó, ha más... És hogy a naveknél miért? Érthetetlen. Persze erre azt mondom, nekem mindegy, ha a kérdezőnek tudtam segíteni, akkor megérte a válasz, a többiek meg kenjék a hajukra! :D
2012. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!

Igen, ezt már én is észrevettem. Az egyik kérdésnél a gyerekeink nevére volt kíváncsi a kérdező. leírtam, és 27%-on álltam meg. Pedig ebben nincs is olyan, hogy nem hasznos, mert minden válasz hasznos. Ugyanis ha nem tetszik egy név, akkor lehúzza a képzeletbeli listáról, ezzel szűkítve azt, és ugye már ennek is haszna van.

2012. ápr. 18. 14:56
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

Nem akarok senkit megsérteni, de kit érdekel a pontozás? A lényeg az, hogy infot adjak és kapjak, ha arról van szó. Ha egyeseknek nem tetszik, akkor mi van?!

Nem veszitek ezt kicsit túl komolyan?:)

2012. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Valójában nem is maga a százalék zavar, csak egyszerűen nem értem az emberek logikáját. Nem ír ellenvéleményt, csak sunyin pontoz az istenadta.

Figyeljétek meg, hogy néhány nagyon jó válaszokat író felhasználónak mennyire alacsony a százaléka. Ilyen pl. xStefix. Profi válaszokat ad, csak ahhoz szól, amihez tényleg ért, ehhez képest 76%-os. És bizony van, aki a százaléka miatt nem veszi komolyan a tanácsait, pedig tényleg nagyon jók.

2012. ápr. 18. 15:07
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

Ez sem semmi ám!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

Ez épp egy hasonló kérdés.Van aki csak ezzel akarja gyarapítani a pontjait,ez a versenyszellem!

2012. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Kedves kérdező!

Igen "okos" korlátolt anyukák azt is lepontozzák, amit ők máshogy csinálnak.

Én pont ma tapasztaltam. Más megoldás nem jó, csak az övék. Ha a hozzátáplálást 6 hónaposan kell elkezdeni szerinte, én 3,5 hónapot írok, akkor úgy lepontoznak, hogy öröm nézni. Én ma emiatt arra a kérdésre adott válaszokat mind lepontoztam, hogy rájöjjek, mitől jó az, esetleg elélvezek, vagy sok pénz hullik az asztalomra vagy nem tudom. De semmi ilyen nem történt...

Úgyhogy én innentől kezdve nem foglalkozom vele, mondhatom úgy is, hogy lekakilom, legyen ez az egyetlen öröme az életében!

2012. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Ezt én is észrevettem már.

Leginkább csak azok pontoznak le előszeretettel, akik máshogy gondolják, máshogy csinálják a dolgokat holott meg sem sértem őket- de nem hibáztatom őket, elvégre ebben a kategóriában leginkább az épp gyermeket váró vagy a már megszült nők írnak akiknek még nem állt teljesen helyre a hormonháztartásuk és mindenben támadást látnak:/. Na meg ugye ott van a másik csoport, hogy nekik meggyőződésük, hogy ÉN vagyok a h*lye csak mert mást tapasztaltam eddig, ők kivételek stbstb..

Ez van. Így próbálj egy terhes nő agyára hatni..

2012. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!