Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az összes kinőtt ruhát kölcsön...

Az összes kinőtt ruhát kölcsön szoktad adni?

Figyelt kérdés
Ismerősnek ígértem, de nem barátnő, csak jóban vagyunk, koleganő. Nem tudom eldönteni mennyi ruhácskát adjak neki, hiszen rengeteg van, és szinte mind olyan mintha vadi új lenne, mert csak a lányom használta újszülött korában... Csak néhány turka belőle. Eladni egyelőre nem tervezem őket, lehet lesz még talán rájuk szükség egyszer.
2012. ápr. 18. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, amik szinte újak nem adom kölcsön, mert valószínűleg úgy sem kapom vissza... :(
2012. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a kedvenceimet nem adtam, amit még látni szeretnék a kistesón is... Minden korszakból van ilyen 1-2 darab, most 2 éves a kicsikém... És ne felejtsd el,hogy nem te fogod mosni, teregetni. Ezért korántsem biztos, hogy olyan állapotban kapod vissza, ahogy még ráadnád a köv. babára. Én így jártam egy jó pár ruhával, de számítottam rá, ezért csak azt adtam , amit nem sajnáltam, hogy ne bánjam meg. Pl.: olyan rugi, amit mostam és teregettem egy párszor, nálam valahogy nem tudott eldeformálódni, de mégis úgy kaptam vissza...
2012. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én kölcsön semmit nem adok,csak örökbe. Nagy a család mindíg van valahol kisgyerek és aruhák járnak körbe. Amikor az enyémek születtek én is több dobozzal kaptam örökbe, amit aztán tovább is adtam.
2012. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerősnek csak olyat adnék, amik nem kedvencek. Szóval válogass inkább közölük, nehogy később megbánd, hogy a kis kedvencek, hogy elhasználódtak...
2012. ápr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!